ПРОТОКОЛ № 2 Позачергового засідання комісії з питань ТЕБ і НС Бібрської міської ради

УКРАЇНА

БІБРСЬКА МІСЬКА РАДА

Львівського району Львівської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

ЗАТВЕРДЖУЮ:

Голова комісії з питань ТЕБ і НС при виконавчому комітеті Бібрської міської ради

____________Р.Я. Гринус

«__» ________ 2021 року

ПРОТОКОЛ № 2

Позачергового засідання комісії з питань ТЕБ і НС Бібрської міської ради

від 09 лютого 2021 року                                                   м.Бібрка

Головував:

Голова комісії з питань ТЕБ і НС – Р.Я. Гринус

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1.Про затвердження переліку ПНО(потенційно-небезпечних об’єктів) на території Бібрської територіальної громади у 2021р.

2.Про створення на території Бібрської територіальної громади системи цивільного захисту населення і територій від пожеж, небезпечних подій і надзвичайних ситуацій.

3.Про призначення відповідальних осіб з цивільного захисту з пожежної та техногенної безпеки на підвідомчій території Бібрської міської ради, про внесення змін до складу комісії з питань евакуації, про внесення змін до складу комісії ТЕБ і НС.

4.Про розробку та затвердження рішеннями сесії Бібрської міської ради фінансування програм цивільного захисту, пожежної та техногеної безпеки, матеріального резерву, щодо створення автоматизованої системи оповіщення. Придбання та встановлення гучномовного обладнання для оповіщення населення в громадах.

5.Організація проведення функціонального навчання з питань цивільного захисту визначених категорій посадових осіб виконавчих органів Бібрської міської ради.

6.Про можливість створення підрозділів добровільної пожежної охорони, не менше одного підрозділу на старостинський округ. Збереження підрозділу та фінансування відповідно до програми затвердженої на сесії міської ради місцевої пожежної у с.Романів.

Доповідає: секретар комісії, спеціаліст І категорії виконавчого комітету Бібрської міської ради Дацко А.С.

СЛУХАЛИ:

Відповідно до протоколу №2 від 29 січня 2021року позачергового засідання обласної комісії ТЕБ і НС, щодо реалізації заходів цивільного захисту на базовому рівні місцевого самоврядування у Бібрській територіальній громаді.

1. Про затвердження переліку ПНО(потенційно-небезпечних об’єктів) на території Бібрської територіальної громади у 2021р.

2. Про створення на території Бібрської територіальної громади системи цивільного захисту населення і територій від пожеж, небезпечних подій і надзвичайних ситуацій.

3. Про призначення відповідальних осіб з цивільного захисту з пожежної та техногенної безпеки на підвідомчій території Бібрської міської ради, про внесення змін до складу комісії з питань евакуації, про внесення змін до складу комісії ТЕБ і НС.

4.Про розробку та затвердження рішеннями сесії Бібрської міської ради фінансування програм цивільного захисту, пожежної та техногеної безпеки, матеріального резерву, щодо створення автоматизованої системи оповіщення. Придбання та встановлення гучномовного обладнання для оповіщення населення в громадах.

 5.Організація проведення функціонального навчання з питань цивільного захисту визначених категорій посадових осіб виконавчих органів Бібрської міської ради.

6.Про можливість створення підрозділів добровільної пожежної охорони, не менше одного підрозділу на старостинський округ та місцевого пожежного підрозділу.

Заслухавши доповідь з цих питань, —

Комісія вирішила:

1. Відповідно до листа ГУ ДСНС у Львівській області 26.01.2021р. за №20/83(вхідний №58 від 26.01.2021р.). «Про затвердження переліку ПНО на території Бібрської міської ради».

Затвердити перелік потенційно небезпечних об’єктів, які зареєстровані у Дежавному реєстрі ПНО на території Бібрської міської ради Львівського району Львівської області.(додатком №1,№2,№3)

2.Про створення на території Бібрської територіальної громади системи цивільного захисту населення і територій від пожеж, небезпечних подій і надзвичайних ситуацій.

Рішеннями Виконавчого комітету Бібрської міської ради від 08.02.2021р., а саме:

2.1. Рішення№84 «Про затвердження Положення про ланку Бібрської міської ради Львівської територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту».
 

2.2. Рішення№85 «Про організацію цивільного захисту на території Бібрської міської ради.

2.3. Рішення№86 «Про затвердження Положення про комісію з питань евакуації та створення комісії з питань евакуації».

2.4. Рішення№87 «Про укриття населення на території Бібрської міської ради».

2.5. Рішення№88 «Про комісію з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Бібрської міської ради.

3. Про призначення відповідальних осіб з цивільного захисту з пожежної та техногенної безпеки на підвідомчій території Бібрської міської ради, про внесення змін до складу комісії з питань евакуації, про внесення змін до складу комісії ТЕБ і НС- розпорядженнями міського голови, а саме:

3.1.Розпорядження №27 від 13.01.2021р. «Про призначення відповідальних осіб з цивільного захисту з пожежної та техногенної безпеки на підвідомчій території Бібрської міської ради».

3.2. Розпорядження №36 від 21.01.2021р. «Про внесення змін до складу комісії з питань евакуації Бібрської міської ради».

3.3. Розпорядження №37 від 21.01.2021р. «Про внесення змін до складу комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при виконавчому комітеті Бібрської міської ради».

4. Про розробку та затвердження рішеннями сесії Бібрської міської ради фінансування програм цивільного захисту, пожежної та техногеної безпеки, матеріального резерву, щодо створення автоматизованої системи оповіщення. Придбання та встановлення гучномовного обладнання для оповіщення населення в громадах.

Рішенням №31 від 23грудня 2020р. сесії Бібрської міської ради затвердженно фінансування програм цивільного захисту, пожежної та техногеної безпеки:

-створення місцевої автоматизованої системи централізованого оповіщення на території Бібрської міської територіальної громади на 2021-2022роки;

-забезпечення діяльності місцевої пожежної охорони;

-створення матеріального резерву.

5.Організувати проведення функціонального навчання з питань цивільного захисту визначених категорій посадових осіб виконавчих органів Бібрської міської ради.

Керівникам структурних підрозділів, начальникам відділів Бібрської міської ради подати списки осіб та передбачити кошти відповідно до заявки на функціональне навчання та спеціальну підготовку у сфері цивільного захисту керівного складу і фахівців Бібрської міської ради(територіальної громади) у навчально-методичному центрі ЦЗ та БЖД Львівської області на 2021 рік.

6.Старостам Бібрської територіальної громади на підвідомчій їм територіях, керівникам підприємств та організацій провести роботу, щодо створення підрозділів добровільної пожежної охорони, не менше одного підрозділу на старостинський округ.

Збереження та фінансування відповідно до програми затвердженої на сесії міської ради місцевого пожежного підрозділу(для підвозу води при гасінні пожеж) у с. Романів.

Голова комісії - Бібрський міський голова

Гринус Р.Я.

Перший заступник голови комісії - заступник Бібрського міського голови

Заблоцький М.А.

Заступник голови комісії - начальник Перемишлянського РС ГУ ДСНС України у Львівській області

Пономарьов В.Ю

Секретар комісії - спеціаліст І категорії інспектор праці виконавчого комітету Бібрської міської ради ради

Дацко А.С.

Члени комісії:

 

Начальник відділу фінансів Бібрської міської ради

Сенишин О.С.

Директор комунального підприємства «Бібрський комунальник»

Чайка Н.В.

Начальник відділу містобудування, архітектури, земельних відносин та інфраструктури Бібрської міської ради

Демчук Н.Г.

Т.в.о. директора КНП «Центр первинної медика-санітарної допомоги» Бібрської міської ради

Наконечна Г.В.

Начальник управління, Перемишлянського РУ ГУ Держпродспоживслужби у Львівській області

Цюра О.А.

Відповідальний за військовий облік виконавчого комітету Бібрської міської ради

Ельтек О.М.