Проекти Бібрки перемогли в Обласному конкурсі мікропроектів .

5 травня  оголошено результати Обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку, у якому два проекти Бібрки перемогли, а один  ще перебуває на стадії перегляду результатів. Це велика перемога громади міста, бо тільки завдяки їй вдалося здобути такі вагомі результати. Зокрема, перемогли наступні проекти:

- Заміна огорожі та встановлення освітлення ДНЗ «Сонечко», загальна вартість робіт по якому становить  197,518 тис. грн. Оцінка – 25,5 балів. Ініціатор і куратор проекту пані Євгенія Коцюмбас та батьківський комітет дитячого садка. Завдяки згуртованій роботі при написанні програми проекту, а також зібраним батьками  коштам на суму 20 тис. грн.  вдалося впевнено здобути перемогу. Роботи зі  встановлення огорожі та освітлення заплановано розпочати влітку.

- Ремонт 2-х кімнат НД «Просвіта»,  загальна вартість робіт становить 192,587 тис.грн. Оцінка – 26 балів. Куратор проекту Олег Довгаль. Завдяки його наполегливості й креативності в написанні програми, що зіграло головну роль у  здобутті високих балів, вдалося вийти на лідерські позиції в рейтингу мікропроектів.  Ремонт кімнат у Народному домі планується розпочати влітку.

- Заміна вуличного освітлення по вул. Грушевського, загальна вартість робіт по проекту становить 95,945 тис. грн. Оцінка – 23 бали (до перемоги в конкурсі не вистачило лише півбала). Програма, написана Виконавчим комітетом, проходить стадію уточнення й перегляду результатів і має всі шанси також потрапити до списку переможців Обласного конкурсу мікропроектів .

Завдяки участі в Обласному конкурсі й перемозі в ньому до міського бюджету на реалізацію даних програм додатково вдалося залучити майже 200 тис. грн.  Також висловлюємо подяку всім небайдужим та активним мешканцям міста, які доклались до написання всіх проектів, підготовки технічної документації, фінансового внеску. 

Це дуже добрі результати, тому Виконавчий комітет Бібрської міської ради надалі буде ініціювати подання на обласні конкурси програм за участю громадськості. Найближчі з них будуть відбуватись у вересні-жовтні цього року. Тому велике прохання до громади: проявляйте ініціативу в написанні проектів, бо в єдності та активності громади -  сила. Тільки разом ми зможемо побудувати справжнє європейське місто!

Виконавчий комітет Бібрської міської ради