Продаж на електронному аукціоні об'єкта комунальної власності

Інформація про продаж на електронному аукціоні

об’єкта малої приватизації комунальної власності Бібрської міської ради

 

  • 09.08.2018,
  • Виконавчий комітет Бібрської міської ради

Інформація про об’єкт приватизації:

КОД, присвоєний об’єкту приватизації під час публікації в електронній торговій системі UA-AR-P-2018-08-06-000003-2

Адреса об’єкта:  Львівська область,  Перемишлянський район,  м.Бібрка, площа Стрілецька, буд. 1.

Найменування об’єкта: нежитлова  будівля  кінотеатру загальною площею 527,2 кв.м. , а саме:

            Підвал – 80, 0 кв.м.

1-й поверх  - 322,40 кв. м

2-й поверх – 101,2  кв. м

3-й поверх - 23,6  кв. м

Опис об’єкта: Будівля кінотеатру розташована  в центральній частині  м.Бібрка  біля автомобільної дороги державного значення Н-09  Мукачево-Львів.  Об’єкт культурної спадщини м.Бібрка, пам’ятка місцевого значення (охоронний номер 2359 М), знаходиться у межах історичного ареалу «Середмістя» м.Бібрка.

Земельна ділянка  під будівлею кінотеатру.

Цільове призначення - для будівництва та обслуговування будівель закладів культурно-просвітницького обслуговування

Адреса земельної ділянки:  Львівська область,  Перемишлянський район,  м.Бібрка, площа Стрілецька, буд. 1.

Площа: 0,1086 га

Кадастровий номер: 4623310300:01:005:0429

Власник –Бібрська міська рада

Район розташування характеризується в основному житловою забудовою. Зручне транспортне сполучення.

Територія довкола потребує впорядкування, тверде мощення на прибудинковій території відсутнє, тротуари відсутні, прилегла вулиця Шевченка потребує капітального ремонту.

Загалом нежитлова будівля не використовувалась приблизно 20 років, знаходиться у незадовільному стані,  у аварійному стані підпорні стіни, потребує  внутрішніх і зовнішніх  реставраційно-відновлювальних робіт.

Балансоутримувач: Бібрська міська рада

Адреса балансоутримувача: 81220, Львівська область,  Перемишлянський район,  м.Бібрка, вул.. Тарнавського, 22

Телефон балансоутримувача: (03263) 4-32-35

Код за ЄДРПОУ балансоутримувача: 04056183

Електронна адреса: bibrka.rada@gmail.com

Інформація про електронний аукціон та інформація про умови, на яких здійснюється приватизація об’єкта:

Спосіб проведення аукціону: аукціон з умовами.

Дата та час проведення аукціону з умовами:  10 вересня 2018 року, година, о котрій починається аукціон, встановлюється ЕТС для кожного електронного аукціону окремо в проміжку часу з 09−00 до 18−00 години дня.

Аукціон проводиться відповідно до ЗУ «Про приватизацію державного і комунального майна» та Порядку проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів малої приватизації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10 травня № 432.

До участі в аукціоні не допускаються особи, на яких поширюються обмеження, визначені частиною другою статті 8 Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна».

Кінцевий строк подання заяви на участь в аукціоні з умовами, аукціоні із зниженням стартової ціни (подання цінових аукціонних пропозицій) встановлюється ЕТС для кожного електронного аукціону окремо в проміжку часу з 19−30 до 20−30 години дня, що передує дню проведення електронного аукціону.

Кінцевий строк подання заяви на участь в аукціоні за методом покрокового зниження ціни та подальшого подання цінових пропозицій встановлюється ЕТС для кожного електронного аукціону окремо в проміжку часу з 16−15 до 16−45 години дня проведення електронного аукціону.

Інформація про умови, на яких здійснюється приватизація об’єкта:

Стартова ціна об’єкта (з ПДВ) для продажу на аукціоні з умовами: 21617 грн.(двадцять одна тисяча шістсот сімнадцять) гривень 00 копійок

Розмір гарантійного внеску: 2 161,70 грн без  ПДВ

Стартова ціна об’єкта (з ПДВ) для продажу на аукціоні із зниженням стартової ціни: 10808,50 . (десять тисяч вісімсот вісім) гривень 50 копійок

Розмір гарантійного внеску: 1080,85 грн без ПДВ  

Стартова ціна об’єкта (з ПДВ) для продажу на аукціоні за методом покрокового зниження ціни та подальшого подання цінових пропозицій:

10808,50 . (десять тисяч вісімсот вісім) гривень 50 копійок

Розмір гарантійного внеску: 1080,85 грн без ПДВ  

Розмір реєстраційного внеску: 744,60 грн з ПДВ.

Період між аукціоном з умовами та аукціоном із зниженням стартової ціни та аукціоном за методом покрокового зниження ціни та подальшого подання цінових пропозицій:

30 календарних днів від дати аукціону (опублікування інформаційного повідомлення про приватизацію об’єкта).

Крок аукціону на аукціоні  з умовами: 216,17 грн. (1% від стартової ціни аукціону)

Крок аукціону на аукціоні із зниженням стартової ціни та аукціоні за методом покрокового зниження ціни та подальшого подання цінових пропозицій: 108,09 грн.   (1% від стартової ціни аукціону)

Загальна кількість кроків, на які знижується стартова ціна об’єкта на аукціоні за методом покрокового зниження ціни та подальшого подання цінових пропозицій, становить 2 кроки.

Умови продажу та експлуатації об’єкта приватизації:

  • виконання норм чинного законодавства України у галузі охорони пам’яток культурної спадщини стосовно об’єкта купівлі-продажу, а саме: ст. 18 Закону України «Про охорону культурної спадщини».
  • Завершення реставрації та ремонту нежитлового приміщення кінотеатру протягом п’яти років (до кінця 2023 року)
  •  умови експлуатації  об’єкта приватизації: розміщення пасторально-соціального центру Української греко-католицької церкви;

3. Час та місце ознайомлення з об’єктом: ознайомитися з об’єктом можна за місцем його розташування у робочі дні, попередньо узгодивши з представником Бібрської міської ради (балансоутримувач) годину огляду об’єкта за телефоном: (03263) 4-32-35 з 1000 до 1700у робочі дні.

Адреса балансоутримувача (Бібрська міська рада) 81220, Львівська область,  Перемишлянський район,  м.Бібрка, вул.. Тарнавського, 22

Електронна адреса: bibrka.rada@gmail.com

4. Організатор аукціону: Бібрська міська рада Перемишлянського району Львівської області (код за ЄДРПОУ 04056183).

Адреса: Львівська область,  Перемишлянський район,  м.Бібрка, вул.. Тарнавського, 22 , www.bibrka-rada.gov.ua

Контактний тел. (03263) 4-32-35 з 1000 до 1700 у робочі дні.

Заступник Бібрського міського голови Іван Гловацький

5.  Засоби платежу:

Для участі в аукціоні з продажу об’єкта малої приватизації гарантійний та реєстраційний внески сплачуються на рахунок оператора електронного майданчика, через який подається заява на участь у приватизації.

Посилання на перелік авторизованих майданчиків та їх рахунки, відкриті для оплати потенційними покупцями гарантійних та реєстраційних внесків: https://prozorro.sale/info/elektronni-majdanchiki-ets-prozorroprodazhi-cbd2.

Покупці, які мають право брати участь у приватизації згідно із Законом України «Про приватизацію державного і комунального майна», вправі використовувати для придбання об’єктів приватизації кошти відповідно до валютного законодавства України.

Покупці - нерезиденти України набувають у власність майно, що приватизується, у процесі приватизації з оплатою його ціни у національній валюті або у вільно конвертованій валюті.

 Переможець електронного аукціону:

  • підписує протокол про результати електронного аукціону та надає його оператору електронного майданчика, через якого ним подано цінову пропозицію, протягом трьох робочих днів з дня, наступного за днем його формування електронною торговою системою;
  • укладає договір купівлі-продажу об’єкта приватизації з органом приватизації протягом 30 календарних днів з дня, наступного за днем формування протоколу про результати електронного аукціону.

 

Покупець, який підписав договір купівлі-продажу, сплачує на п/р № 31515905013362 в ГУДКСУ у Львівській області, МФО 899998, код отримувача коштів 36848550 ціну продажу об’єкта приватизації не пізніше ніж протягом 30 днів з дня підписання договору купівлі-продажу.

У разі несплати коштів за об’єкт приватизації згідно з договором купівлі-продажу протягом 30 днів з дня укладення договору та його нотаріального посвідчення покупець сплачує на користь органу приватизації неустойку у розмірі 5 відсотків ціни продажу об’єкта. У разі несплати коштів згідно з договором купівлі-продажу протягом наступних 30 днів договір підлягає розірванню відповідно до  статті 29  Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна».

Переможець електронного аукціону, який відмовився від підписання протоколу про результати електронного аукціону або договору купівлі-продажу, позбавляється права на участь у подальших аукціонах з продажу того самого об’єкта.

Оператор електронного майданчика перераховує на казначейський рахунок                      № 31515905013362  в ГУДКСУ у Львівській області, МФО 899998 , код отримувача коштів 36848550, суми реєстраційних внесків, сплачені учасниками аукціону протягом п’яти календарних днів з дня затвердження протоколу електронного аукціону.

 Оператор електронного майданчика перераховує на казначейський рахунок                       № 31515905013362 в ГУДКСУ у Львівській області, МФО 899998, код отримувача коштів 36848550, суми сплачені учасниками аукціону гарантійних внесків протягом п’яти робочих днів з дня опублікування договору купівлі продажу об’єкта приватизації в електронній торговій системі в рахунок оплати ціни продажу об’єкта приватизації переможцем.

 

6. Перелік документів:

Фізичними та юридичними особами, які бажають взяти участь в електронному аукціоні, до заяви  на участь у приватизації об’єкта малої приватизації подаються такі документи:

1) для потенційних покупців - фізичних осіб - громадян України - копія паспорта громадянина України;

2) для іноземних громадян - копія документа, що посвідчує особу;

3) для потенційних покупців - юридичних осіб:

- витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань України - для юридичних осіб - резидентів;

- документ про реєстрацію у державі її місцезнаходження (витяг із торговельного, банківського або судового реєстру тощо), засвідчений згідно із законодавством держави його видачі, перекладений українською мовою, - для юридичних осіб - нерезидентів;

- інформація про кінцевого бенефіціарного власника. Якщо особа не має кінцевого бенефіціарного власника, зазначається інформація про відсутність кінцевого бенефіціарного власника і про причину його відсутності;

- остання річна або квартальна фінансова звітність;

4) документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску, а також документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску в розмірі 10 відсотків стартової ціни з рахунка потенційного покупця, відкритого в українському або іноземному банку (крім банків держав, внесених FATF до списку держав, що не співпрацюють у сфері протидії відмиванню доходів, одержаних злочинним шляхом), на рахунок оператора електронного майданчика, через який подається заява на участь у приватизації.

(Посилання на перелік авторизованих майданчиків: https://prozorro.sale/info/elektronni-majdanchiki-ets-prozorroprodazhi-cbd2)

5) письмова згода довільної форми потенційного покупця щодо взяття на себе зобов’язань, визначених умовами продажу.

 

Технічні реквізити інформаційного повідомлення:

Рішення №64 Виконавчого комітету Бібрської міської ради Перемишлянського району Львівської області від 08.08.18р. «Про затвердження умов  продажу  та інформаційного повідомлення  про проведення електронного аукціону об’єкта малої приватизації за  адресою: Львівська область, Перемишлянський район, м.Бібрка, площа Стрілецька, буд.1».

Єдине посилання на веб-сторінку адміністратора, на якій наводяться посилання на веб-сторінки операторів електронного майданчика, які мають право використовувати електронний майданчик і з якими адміністратор уклав відповідний договір: https://prozorro.sale/.