Про затвердження правил розміщення зовнішньої реклами на території Бібрської міської ради (ПРОЕКТ)

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТУ

Відповідно до ст.9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» повідомляємо, що 26.01.2018 року на офіційному веб-сайті Бібрської міської ради в рубриці «Нормативно-правові акти» оприлюднено проект регуляторного акту та аналіз регуляторного впливу проекту рішення виконавчого комітету Бібрської міської ради «Про затвердження правил розміщення зовнішньої реклами на території Бібрської міської ради»».

Пропозиції та зауваження від фізичних та юридичних осіб, їх об`єднань приймаються протягом одного місяця з моменту опублікування проекту даного рішення до 28 лютого 2018 р.

Поштова адреса: 81220, м.Бібрка,  вул. Тарнавського,22, тел. 4-31-35 та на e-mail: bibrka.rada@gmail.com

Виконавчий комітет Бібрської міської ради