Про засідання конкурсної комісії щодо проведення конкурсу на заміщення вакантних посад керівників закладів освіти Бібрської міської ТГ

03 червня 2021 року відбулось засідання конкурсної комісії щодо проведення конкурсу на заміщення вакантних посад керівників Бібрського ОЗЗСО І-ІІІ ст. Імені Уляни Кравченкл Бібрської міської ради, ЗЗСО І-ІІІ ст. с. Романів Бібрської міської ради, ЗЗСО І-ІІ ст. с. Свірж Бібрської міської ради, ЗЗСО І-ІІ ст. с. Стоки Бібрської міської ради.

Місце проведення – актова зала Бібрської міської ради.

Початок засідання: 12:00 год.

Закінчено засідання: 13:10 год.

ПРИСУТНІ:

І. Представники засновника:

Березюк Олег Зеновійович - голова комісії, депутат Бібрської міської ради VІІІ скликання, фракція ЄС;

Сенишин Орислава Степанівна - член комісії, депутат Бібрської міської ради VІІІ скликання, фракція «Голос»;

ІІ. Представники територіального органу центрального органу виконавчої влади із забезпечення якості освіти (державні службовці):

Гірковий Ярослав Збігневич – член комісії, завідувач сектору правового забезпечення управління Державної служби якості освіти у Львівській області;

ІІІ. Представники інститутів громадянського суспільства:

Онищак Ігор Михайлович – член комісії, директор Великоглібовицького ЗЗСО І – ІІІст. ім. Юліана Головінського;

Стасюк Ольга Михайлівна – секретар комісії, голова територіальної організації профспілки працівників освіти і науки України Бібрської міської територіальної громади.

Відсутні: Загрева Валентина Ярославівна – член комісії, начальник управління Державної служби якості освіти у Львівській області;

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Розгляд заяв претендентів для участі у конкурсі на посаду директорів Бібрського ОЗЗСО І-ІІІ ст. Імені Уляни Кравченкл Бібрської міської ради, ЗЗСО І-ІІІ ст. с. Романів Бібрської міської ради, ЗЗСО І-ІІ ст. с. Свірж Бібрської міської ради, ЗЗСО І-ІІ ст. с. Стоки Бібрської міської ради Львівської області та поданих ними документів на відповідність установленим законодавством вимогам.

2. Прийняття рішення про допущення та/або недопущення претендентів для участі у конкурсному відборі на посаду директорів ЗБібрського ОЗЗСО І-ІІІ ст. Імені Уляни Кравченкл Бібрської міської ради, ЗЗСО І-ІІІ ст. с. Романів Бібрської міської ради, ЗЗСО І-ІІ ст. с. Свірж Бібрської міської ради, ЗЗСО І-ІІ ст. с. Стоки Бібрської міської ради Львівської області.

3. Про підготовку до проведення конкурсу з призначення на посаду директорів Бібрського ОЗЗСО І-ІІІ ст. Імені Уляни Кравченкл Бібрської міської ради, ЗЗСО І-ІІІ ст. с. Романів Бібрської міської ради, ЗЗСО І-ІІ ст. с. Свірж Бібрської міської ради, ЗЗСО І-ІІ ст. с. Стоки Бібрської міської ради.

4. Про визначення дати і часу проведення конкурсу  на заміщення вакантної

посади керівників Бібрського ОЗЗСО І-ІІІ ст. Імені Уляни Кравченкл Бібрської міської ради, ЗЗСО І-ІІІ ст. с. Романів Бібрської міської ради, ЗЗСО І-ІІ ст. с. Свірж Бібрської міської ради, ЗЗСО І-ІІ ст. с. Стоки Бібрської міської ради.Львівської області.

Протоколи засідання конкурсної комісії додаються:

ПРОТОКОЛ 1

ПРОТОКОЛ 2