ПРО ВИВЧЕННЯ ДОСВІДУ  СТАРОСТ  В ОТГ

19 жовтня сільські голови новостворених Бібрської, Меденицької, Лопатинської та Радехівської громад відвідали старостинські округи Ходорівської та Давидівської ОТГ.   Поїздка організована Львівським ЦРМС. Вивчення функціонування старостинського округу та обов’язків старост в об’єднаних громадах пов’язано з тим, що  голови сільських рад після перших виборів 23 грудня будуть виконувати обов’язки старост.  Майбутню Бібрську ОТГ представляли Ланівський сільський голова Тетяна Кузик, Свірзький сільський голова Іван Серняк, Стрілківський сільський голова Володимир Влах, секретар Стрілківської сільської ради Марія Черкас, Романівський сільський голова  Іван Горішний. Сільські голови знайомилися з роботою Дев’ятниківського старостинського округу Ходорівської   ОТГ та Кротошинського старостинського округу Давидівської ОТГ. За словами радника Львівського ЦРМС Тараса Баранецького, який був організатором поїздки, - «Ефективна робота старости є важливим компонентом успішної ОТГ, оскільки старости щоденно контактують з мешканцями своїх сіл та представляють їх у виконавчому комітеті громади».

Чинних голів сільських рад, що об’єдналися в громади, ознайомили з повноваженнями та щоденною роботою старости міської та сільської ОТГ, можливостями щодо координації установ на відповідній території. Йшлося також і про взаємозв’язок   та взаємодію старости з депутатським складом, про умови якісного виконання місцевими органами влади своїх завдань. 

Ми щиро дякуємо  старостам Дев’ятниківського старостинського округу Зеновії Соколик  та  Кротошинського старостинського округу Григорію Дробенку за теплий прийом і отриману інформацію. Також особлива подяка раднику Львівського ЦРМС Тарасу Баранецькому за організацію та чудову атмосферу поїздки.


Секретар Бібрської міської ради

Надія Федущак