Про укладання договорів на розміщення реклами

ОГОЛОШЕННЯ

Відповідно до вимог Законів України «Про рекламу», «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», Типових правил розміщення зовнішньої реклами, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2003 року № 2067 керуючись ст. 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішенням сесії Бібрської міської ради № 1040 від 16.02.2018 р., рішенням виконавчого комітету Бібрської міської ради № 15 від 06.03.2018 року та розпорядженням Бібрського міського голови «Про укладання договорів про тимчасове користування місцем для розташування рекламного засобу на території Бібрської міської ради» № 39 від 15.03.2018 р. просимо суб’єктів підприємницької діяльності, що здійснюють свою діяльність на території Бібрської міської ради з використанням зовнішньої реклами (таблички, стенди, білборди тощо), укласти договори з виконавчим комітетом Бібрської міської ради про тимчасове користування місцем для розташування рекламного засобу до 01.06.2018 р.

Зразки документів для укладання договору знаходяться на офіційному сайті Бібрської міської ради у рубриці «Регуляторні акти»

Виконавчий комітет Бібрської міської ради