ПРО ПОДАЧУ ВОДИ ДО ШПИЛЬЧИНИ

Мешканці с. Шпильчини власними силами спільно з Бібрською міською радою та  комунальним підприємством «Бібрський комунальник»  провели заміну понад  1.5 км труб внутрішньосільської водяної мережі , яка була збудована понад 40 років тому. У свою чергу  Бібрська міська рада понад три роки займалася відновленням водних мереж, резервуару, вузлів, що дало можливість цілодобово подавати воду з Бібрки на  Шпильчину. Відтепер більш ніж 50 абонентів цілодобово отримують воду, яка була відсутня в селі більш ніж 17 років. Відновлення сільської мережі і під’єднання абонентів відбуватиметься й надалі. Бібрська міська рада висловлює щиру подяку всім, хто долучився до втілення цього проекту. Це ще раз доводить, що спільними зусиллями можна вирішити навіть найскладнішу проблему.

Виконавчий комітет БМР