Про оновлення складу конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади директора КНП Бібрська міська лікарня

Оголошення

Відповідно до Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 27.12. 2017 р. № 1094 зі змінами, внесеними Постановами Кабміну від 25.04.2018 р. № 316, від 22.07.2020 р. №637, на виконання п.4, 5 рішення Бібрської міської ради від 24.12.2019 р. №1402, рішення Бібрської міської ради від 02.10.2020 р. №2259 (документ додається), виконавчий комітет Бібрської міської ради оголошує набір представників галузевих професійних спілок, громадських об’єднань у сфері охорони здоров’я відповідного функціонального спрямування та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності (за умови реєстрації таких громадських об’єднань не менше як за два роки до дати прийняття рішення про проведення Конкурсу), до складу конкурсної комісії Конкурсу на зайняття посади керівника комунального закладу охорони здоров’я КНП «Бібрська міська лікарня» Бібрської міської ради.

Галузеві професійні спілки, громадські об’єднання у сфері охорони здоров’я відповідного функціонального спрямування та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності подають такі документи:

• Копію статуту ;
  • Копію свідоцтва про реєстрацію;
  • Документ про делегування 4 кандидатів (для відбору одного з них до конкурсної комісії);
  • Персональна згода кандидатів на участь у засіданнях комісії;
  • Контактні дані кандидатів (телефон, електронна адреса).

Документи подавати до 21.10. 2020 року на електронну адресу Бібрської міської ради bibrka.rada@gmail.com

Виконавчий комітет Бібрської міської ради

Бібрська міська рада

Перемишлянського району Львівської області

ХVІ позачергова сесія VII скликання

02 жовтня 2020 року          №2259

м. Бібрка

Про оновлення складу конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства «Бібрська міська лікарня» Бібрської міської ради

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я від 27 грудня 2017 р. № 1094 із змінами, внесеними згідно з Постановами Кабінету Міністрів № 316 від 25.04.2018 та № 637 від 22.07.2020, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Виконавчому комітету Бібрської міської ради оновити склад конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства «Бібрська міська лікарня» Бібрської міської ради.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з гуманітарних питань.

Бібрський міський голова Р.Я Гринус