Про місцевий футбол

  В неділю 24 квітня с.Підмонастир відбулись півфінальні поєдинки весняного кубку Перемишлянського району з футболу.

    Місцева команда с.Підмонастир не залишила жодно шасну команді з районного центру Перемишлянщини, перемігши з рахунок 3:0.

     В другому матчі зустрічалися команди ФК «Шпиль» с.Шпильчина та ФК «Сокіл» с.Лани. Одибві команди продемонстрували високий рівень майстерності. Поєдинок видався надзвичайно напруженим та цікавим. Інтрига матчу зберігалася до самого фінального свистка. Вболівальники отримали велику задоволення від перебігу та моментів самого поєдинку. Шпильчинська команда поступаючи з рахунокм 2:0 за 7 хвилин до закінчення поєдинку, зуміла проявити характер, силу волі та здобути важлиу перемогу 3:2, забезпечивши собюі путівку до фіналу. Вирішальний гол на останніх секундах матчу забив капітан команди ФК «Шпиль» Ігор Дмитрук.  

     В неділю 08.05.2016 року відбудеться фінальний матч між командами с.Підмонастир та с.Шпильчина. Про місце проведення поєдину буде повідомлено додатково, оскільки на даний час - в стадії вирішення.

   Вітаємо команду ФК «Шпиль» с.Шпильчина з перемогою та виходом до фіналу та побажаємо здобути весняний кубок Перемишлянського району.