Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації “Детальний план території для обслуговування будівель майстерні, навісу, складу в м.Бібрка Перемишлянського району Львівської області”

Проект "Детальний план території для обслуговування будівель майстерні, навісу, складу в м.Бібрка Перемишлянського району Львівської області" розроблений на замовлення ТзОВ "Гонта"  ФОП Труш Л.В.

Підставою для розроблення вказаного проекту є рішення Бібрської міської ради   № 266 від 03.06.2016 р. та № 492 від 25.11.2016  року "Про надання дозволу на виготовлення містобудівної документації (Детального плану) території земельної ділянки для обслуговування приміщень ТзОВ "Гонта" в м.Бібрка по вул. Івана Франка,4а".

Проект Детального плану території  рекомендований виконавчим комітетом Бібрської міської ради для оприлюднення та винесення на громадське обговорення (рішення № 33 від 24.03.2017 р.).

Ознайомитися з проектом містобудівної документації "Детальний план території для обслуговування будівель майстерні, навісу, складу в м.Бібрка Перемишлянського району Львівської області" можна в приміщенні Бібрської міської ради за адресою: м. Бібрка, вул. Тарнавського, 22,  тел. 4-32-35; 4-31-35 (понеділок – п’ятниця, з 9.00 до 18.00, перерва з 13.00 до 14.00).

Пропозиції до зазначеного вище проекту подаються на ім’я міського голови у письмовій формі до 18 години 24 квітня 2017 року за поштовою адресою: 81220,            м. Бібрка, вул. Тарнавського, 22.

Пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і мають бути обґрунтовані в межах відповідних законодавчих та нормативно-правових актів, будівельних норм, державних стандартів і правил.

Відповідальним за організацію розгляду пропозицій громадськості до вказаного проекту є заступник Бібрського міського голови Папіж Галина Богданівна  (81220, м. Бібрка, вул. Тарнавського, 22, тел. 4-31-35).

Виконавчий комітет Бібрської міської ради