Події місцевого футболу

            В неділю 18 квітня відбулись матчі 1/4 фіналу весняного кубку Перемишлянського району з футболу, в якому взяли участь дві місцеві команди – ФК «Захід» м. Бібрка та ФК «Шпиль» с.Шпильчина.

            Команда Бібрки у виїзному, нелегкому поєдинку поступилась команді суперника з м.Перемишляни з рахунком 1:0 та нажаль припинила свої виступи у весняному кубку. Однак, молода, перспективна та амбітна команда ФК «Захід» з міста Бібрка, за результати підготовки та виступів у весняному кубку зарекомендувала себе з найкращої сторони та заслуговує на похвалу.

             В районному чемпіонаті, побажаємо цій команді вдалого виступу та підтримки від місцевої влади. Щоб своїми перемогами збирала велику підтримку місцевих вболівальників та показувала хороший приклад підростаючому поколінню.

        Досвідчена команда с.Шпильчини, у виїзному поєдинку в селі Ушковичі з місцевою командою в напруженій, важкій боротьбі в основний та додатковий час  зіграла внічию 1:1. В серії післяматчевих пенальті, фортуна посміхнулася команді села Шпильчина, яка перемогла з рахунком 4:1 та вийшла до півфіналу весняного кубку Перемишлянського району.

За результатами жеребкування визначилися наступні півфінальні пари:

с.Підмонастир (перемогла команду с.Свірж 5:1) – м.Перемишляни

 с.Шпильчина – с.Лани (перемогла команду с.Болотня 6:1).

Півфінальні матчі відбудуться в селі Підмонастир в 14:00 та 16:30 відповідно.

Побажаємо шпильчинській команді хорошої гри та перемоги у непростому поєдинку.