Початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості

Повідомлення

про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації «Детальний план території земельної ділянки  для будівництва та  обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в с.Вілявче, по вул. Галицькій, Перемишлянського району, Львівської області»

 

Проект «Детальний план території земельної ділянки  для будівництва та  обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в с.Вілявче, по вул. Галицькій, Перемишлянського району, Львівської області» розроблений на замовлення Задеберного Мирослава Павловича.

Підставою для розроблення вказаного проекту є рішення Стрілківської сільської ради № 129 від 03.06.2016 року «Про надання дозволу на розроблення проекту детального плану».

Планування проектованої території передбачає впорядкування однієї ділянки площею  0,25 га  для будівництва індивідуального житлового будинку, господарських будівель та споруд.

Проект Детального плану розроблено з урахуванням діючої містобудівної документації: Генерального плану с.Вілявче та матеріалів плану червоних ліній.

Проект Детального плану території  рекомендований виконавчим комітетом Бібрської міської ради для оприлюднення та винесення на громадське обговорення (рішення № 182 від 21.07.2020 р.).

Ознайомитися з проектом містобудівної документації «Детальний план території земельної ділянки  для будівництва та  обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в с.Вілявче, по вул. Галицькій, Перемишлянського району, Львівської області» можна в приміщенні Бібрської міської ради за адресою: м. Бібрка, вул. Тарнавського, 22,  тел. 4-32-35; 4-31-35 (понеділок – п’ятниця, з 9.00 до 18.00, перерва з 13.15 до 14.00).

Пропозиції до зазначеного вище проекту подаються на ім’я міського голови у письмовій формі до 18 години 25 серпня 2020 року за поштовою адресою: 81220,  м. Бібрка, вул. Тарнавського, 22.

Пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і мають бути обґрунтовані в межах відповідних законодавчих та нормативно-правових актів, будівельних норм, державних стандартів і правил.

Надані громадськістю пропозиції підлягають реєстрації органом місцевого самоврядування та розглядаються розробником і замовником проектів містобудівної документації у місячний строк.

За результатами розгляду пропозицій заявнику надається відповідь про їх врахування або обґрунтована відмова.

Відповідальним за організацію розгляду пропозицій громадськості до вказаного проекту є начальник відділу архітектури, містобудування, земельних відносин та інфраструктури виконавчого комітету Бібрської міської ради Н.Г.Демчук (81220, м. Бібрка, вул. Тарнавського, 22, тел. 4-31-35).