Початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації

Повідомлення

про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації «Детальний план території земельної ділянки, що перебуває у власності для ведення особистого селянського господарства, з метою зміни цільового призначення під будівництво та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд у с. Шпильчина Перемишлянського району, Львівської області»

 

Проект «Детальний план території земельної ділянки, що перебуває у власності для ведення особистого селянського господарства, з метою зміни цільового призначення під будівництво та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд у с. Шпильчина Перемишлянського району, Львівської області» розроблений на замовлення Борщ Наталії Володимирівни.

Підставою для розроблення вказаного проекту є рішення Бібрської міської ради № 1432 від 05.10.2018 року «Про надання дозволу на виготовлення детального

плану території для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у с. Шпильчина Перемишлянського району Львівської області

(зміна цільового призначення земельної ділянки)».

Планування проектованої території передбачає впорядкування ділянки площею 0,2757 га для будівництва житлового будинку, господарських будівель і споруд.

Проект Детального плану території рекомендований виконавчим комітетом Бібрської міської ради для оприлюднення та винесення на громадське обговорення (рішення № 21 від 29.03.2019 р.).

Ознайомитися з проектом містобудівної документації «Детальний план території земельної ділянки, що перебуває у власності для ведення особистого селянського господарства, з метою зміни цільового призначення під будівництво та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд у с. Шпильчина Перемишлянського району, Львівської області» можна в приміщенні Бібрської міської ради за адресою: м. Бібрка, вул. Тарнавського, 22, тел. 4-32-35; 4-31-35 (понеділок – п’ятниця, з 9.00 до 18.00, перерва з 13.00 до 14.00).

Пропозиції до зазначеного вище проекту подаються на ім’я міського голови у письмовій формі до 18 години 2 травня 2019 року за поштовою адресою: 81220, м. Бібрка, вул. Тарнавського, 22.

Відповідальним за організацію розгляду пропозицій громадськості до вказаного проекту є керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Бібрської міської ради С.З.Охримович (81220, м. Бібрка, вул. Тарнавського, 22, тел. 4-31-35).

 

Бібрський міський голова Р.Я.Гринус