Початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації

Повідомлення
про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації «Детальний план території під будівництво індивідуального житлового будинку по вул. Галицька в м. Бібрка Перемишлянського району Львівської області».

Проект «Детальний план території під будівництво індивідуального житлового будинку по вул.  в м. Бібрка Перемишлянського району, Львівської області» розроблений на замовлення Івашка І. А. ФОП Кобилецьким З. М.

Підставою для розроблення вказаного проекту є рішення Бібрської міської ради № 806 від 30.06.2017 року «Про надання дозволу на виготовлення детального плану території під будівництво індивідуального житлового будинку по вул. Галицька в м. Бібрка Перемишлянського району Львівської області».

Проект Детального плану території рекомендований виконавчим комітетом Бібрської міської ради для оприлюднення та винесення на громадське обговорення (рішення № 119 від 20.11.2017 р.).

Ознайомитися з проектом містобудівної документації «Детальний план території під будівництво індивідуального житлового будинку по вул. Галицька в м. Бібрка Перемишлянського району Львівської області» можна в приміщенні Бібрської міської ради за адресою: м. Бібрка, вул. Тарнавського, 22, тел. 4-32-35; 4-31-35 (понеділок – п’ятниця, з 9.00 до 18.00, перерва з 13.00 до 14.00).

Пропозиції до зазначеного вище проекту подаються на ім’я міського голови у письмовій формі до 18 години 26 грудня 2017 року за поштовою адресою: 81220, м. Бібрка, вул. Ген. Тарнавського, 22.

Пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і мають бути обґрунтовані в межах відповідних законодавчих та нормативно-правових актів, будівельних норм, державних стандартів і правил.

Відповідальним за організацію розгляду пропозицій громадськості до вказаного проекту є керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Бібрської міської ради С. З. Охримович (81220, м. Бібрка, вул. Ген. Тарнавського, 22, тел. 4-31-35).

 

Виконавчий комітет Бібрської міської ради