Початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо земельної ділянки м.Бібрка, вул. Галицька, 115

Повідомлення

про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо проєкту Детального плану території земельної ділянки, яка перебуває у власності за межами населеного пункту в м.Бібрка по вул. Галицька, 115 Перемишлянського району Львівської області

 

Проект Детального плану території земельної ділянки, яка перебуває у власності за межами населеного пункту в м.Бібрка по вул. Галицька, 115 Перемишлянського району Львівської області  розроблений згідно розпорядження  Перемишлянської РДА від 18.04.2016 р. № 110 і рекомендований виконавчим комітетом Бібрської міської ради для оприлюднення та винесення на громадське обговорення (рішення №95 від 06.03.2020 р.).

В проєкті опрацьовано планувальне рішення використання та забудови території загальною площею 0,2618 га. Детальний план розроблений в межах структурно-планувального елементу території, за межами населеного пункту, який має цілісний планувальний характер.

Відповідно до статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 № 555, пропозиції до проектів містобудівної документації мають право подавати:

- повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;

- юридичні особи, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;

- власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях;

- представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;

- народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

Пропозиції, подані особами, не вказаними у зазначеному переліку, або подані після встановленого органом місцевого самоврядування строку, залишаються без розгляду.

Пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і мають бути обґрунтовані в межах відповідних законодавчих та нормативно-правових актів, будівельних норм, державних стандартів і правил.

За результатами розгляду пропозицій заявнику надається відповідь про їх врахування або обґрунтована відмова

Пропозиції до зазначеного вище проекту подаються на ім’я міського голови у письмовій формі до 18 години 15 червня 2020 року за поштовою адресою: 81220,  м. Бібрка, вул. Тарнавського, 22.

Відповідальним за організацію розгляду пропозицій громадськості до вказаного проекту є начальник відділу архітектури, містобудування, земельних відносин та інфраструктури виконавчого комітету Бібрської міської ради Н.Г.Демчук (81220, м. Бібрка, вул. Тарнавського, 22, тел. 4-31-35).