Початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості  до 15 жовтня 2020 року (Бібрка)

Повідомлення

про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації «Детальний план території для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в м.Бібрка по вул. Котляревського Перемишлянського району Львівської області»

 

Проект «Детальний план території для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в м.Бібрка по вул.Котляревського Перемишлянського району Львівської області» розроблений на замовлення Сисака Степана Теодоровича.

Підставою для розроблення вказаного проекту є рішення Бібрської міської ради № 932 від 23.08.2019 року «Про надання дозволу на виготовлення детального плану території для будівництва і обслуговування будівель торгівлі».

Планування проектованої території передбачає впорядкування однієї ділянки площею 0,1010 га для будівництва та обслуговування закладу торгівлі. 

Проект Детального плану розроблено з урахуванням діючої містобудівної документації: Генерального плану міста та матеріалів плану червоних ліній.

Об’єм і склад проекту відповідає будівельним нормам ДБН Б.1.1-14:2012 «Склад та зміст детального плану території».

Проект Детального плану території рекомендований виконавчим комітетом Бібрської міської ради для оприлюднення та винесення на громадське обговорення (рішення № 206 від 04.09.2020 р.).

Ознайомитися з проектом містобудівної документації «Детальний план території для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в м.Бібрка по вул. Котляревського Перемишлянського району Львівської області» можна в приміщенні Бібрської міської ради за адресою: м. Бібрка, вул. Тарнавського, 22, тел. 4-32-35; 4-31-35 (понеділок – п’ятниця, з 9.00 до 18.00, перерва з 13.15 до 14.00).

Пропозиції до зазначеного вище проекту подаються на ім’я міського голови у письмовій формі до 18 години 15 жовтня 2020 року за поштовою адресою: 81220, м. Бібрка, вул. Тарнавського, 22.

Пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і мають бути обґрунтовані в межах відповідних законодавчих та нормативно-правових актів, будівельних норм, державних стандартів і правил.

Надані громадськістю пропозиції підлягають реєстрації органом місцевого самоврядування та розглядаються розробником і замовником проектів містобудівної документації у місячний строк.

За результатами розгляду пропозицій заявнику надається відповідь про їх врахування або обґрунтована відмова.

Відповідальним за організацію розгляду пропозицій громадськості до вказаного проекту є начальник відділу архітектури, містобудування, земельних відносин та інфраструктури виконавчого комітету Бібрської міської ради Н.Г.Демчук (81220, м. Бібрка, вул. Тарнавського, 22, тел. 4-31-35).