План заходів до святкування 25-річчя Незалежності України в м.Бібрка

22 серпня (понеділок)

Буде проведено огляд та відбір до VI-го дитячого фестивалю мистецтв у приміщенні Бібрської загальноосвітньої школи ім. Уляни Кравченко. Учасники поділені на категорії: солісти, дуети, ансамблі. Виступи оцінюватиме комісія та оргкомітет. Учасниками конкурсу є діти із м. Перемишлян, Перемишлянського р-ну, м. Стрия та     м. Львова.

Початок святкування о 11:00 год.

(* фестиваль фінансує Бібрська міська рада)

23 серпня (вівторок)

Чоловічий вокальний гурт «Співай, козаки» виступить у  м. Перемишлянах із нагоди Дня Прапора. Гурт виступить від Народного дому «Просвіта» м. Бібрки.

24 серпня (середа)

У церкві Святої Покрови у м. Бібрці о 09:00 год. відбудеться Свята літургія з нагоди Дня Прапора та 25-річниці Дня Незалежності України.

Після закінчення літургії священики, парафіяни, мешканці міста та довколишніх сіл підуть на гору Щеку до пам’ятного Хреста, встановленого з нагоди Дня Незалежності України, де буде здійснено урочисте підняття прапора України. Також відбудеться молебень, будуть  виступи.

О 17:00 год. на території, прилеглій до  Народного дому «Просвіта», на відкритій літній сцені буде проведено VI-ий дитячий фестиваль «Барви літа». Глядачі матимуть нагоду подивитися  концерт, а також долучитися до інших цікавих заходів.

Оргкомітет