Підписано угоду між містом Бібрка та гміною Пишніца (Республіка Польща)

Підписано Угоду про партнерство між містом Бібрка

та ґміною Пишніца Підкарпатського воєводства (Республіка Польща)

 

У вівторок, 7 листопада, у приміщенні Бібрської міської ради підписана Угода про партнерство та співпрацю між містом Бібрка та ґміною Пишніца Підкарпатського воєводства (Республіка Польща). Угоду підписали Бібрський міський голова Роман Гринус та війт ґміни Пишніца Тадеуш Бонк. Підготовці та підписанню Угоди передували ухвали про співпрацю рад обидвох громад – Бібрської та Пишніци, поїздка делегації від Бібрки до ґміни Пишніца. Для остаточного підписання Угоди про партнерство і співпрацю до Бібрки завітала делегація з ґміни Пишніца у складі війта ґміни Тадеуша Бонка, голови ради Йозефа Горчиці, заступника війта ґміни Олександра Яблоньського та начальника пожежної служби ґміни Ришарда Шадо. Гості нашого міста ознайомилися з місцевістю, культурними і освітніми закладами, бізнесом, який діє на території майбутньої об'єднаної громади. Дуже позитивні враження у них залишились після відвідин дошкільного навчального закладу «Сонечко», Народного дому м. Бібрки, вихованці якого виступили з невеликим концертом, Хресної дороги, яка будується силами мешканців міста.

Підписана Угода передбачає співпрацю між сторонами за такими напрямками:

- регіональний та місцевий розвиток,

- культурне співробітництво,

- економічне, комерційне та ділове співробітництво,

- співпраця у сфері охорони навколишнього середовища, у заходах щодо енергозбереження і раціонального використання потенціалу природи,

- співпраця в галузі спорту та туризму,

- участь в структурах транскордонного співробітництва,

- співпраця у використанні допомоги Європейського Союзу.

В Угоді також сказано, що Сторони також співпрацюватимуть у здійсненні двосторонніх програм культурного обміну, народного мистецтва, збереженні традицій культурної та історичної спадщини.

План дій та конкретні пропозиції щодо проектів будуть спільно підготовлені в окремому документі, що доповнюватиме цю Угоду.

 

Виконавчий комітет Бібрської міської ради