Першочергові заходи Бібрської міської ради щодо забезпечення потреб медицини

Першочергові заходи Бібрської міської ради щодо забезпечення потреб медицини, пов'язаних із епідеміологічною ситуацією довкола поширення COVID-19

У зв'язку з епідеміологічною ситуацією, пов’язаною з поширенням коронавірусу, Бібрська міська рада здійснила наступні заходи із забезпечення першочергових потреб медицини. Ще 16 березня відбулося засідання комісії з техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Бібрської міської ради, на якій розглянуто питання виділення коштів із міського бюджету.

1. Із бюджету Бібрської міської ради виділено 50 000 грн. для обласного бюджету для надання медичної допомоги пацієнтам з ознаками гострого респіраторного захворювання, спричиненого коронавірусом COVID-19 в закладах охорони здоров’я, визначених як госпітальні бази для надання медичної допомоги пацієнтам з ознаками гострого респіраторного захворювання, спричиненого коронавірусом COVID-19 (перелік додається).

До відома мешканців громади, Бібрська лікарня не є резервним закладом і не прийматиме на лікування хворих на коронавірус.

2. Із бюджету Бібрської міської ради виділено 24 550грн. для закупівлі захисних комбінезонів, окулярів захисних респіраторів FFP2, бахіл і рукавиць для КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Бібрської міської ради.

1. Бібрська лікарня формує заявку на закупівлю потрібних засобів , на що теж будуть спрямовані кошти.

З міського бюджету і надалі будуть виділятися кошти на потреби закладів охорони здоров’я.

Бібрський міський голова Роман Гринус

Перелік госпітальних баз для надання медичної допомоги пацієнтам з ознаками гострого респіраторного захворювання, спричиненого коронавірусом COVID-19

1.           База для обсервації

КЗ ЛОР «Львівський обласний протитуберкульозний санаторій»

2.           Визначена госпітальна база І-лінія

КНП "Львівська обласна інфекцiйна клінічна лiкарня"

3.           Визначена госпітальна база ІІ-лінія

1. КНП «Львівський обласний госпіталь інвалідів війн та репресованих ім. Ю.Липи»

2. КНП "8-ма міська клінічна лікарня м. Львова"

3.КНП «Львівський регіональний фтизіопульмонологічний клінічний лікувально-діагностичний центр»

4. КНП «Львівська обласна клінічна лікарня» (У названих закладах обслуговуватимуться: м. Львів, Городоцький район, Золочівський район, Пустомитівський район, Жовківський район, Перемишлянський район, Жидачівський район (Ходорівська ОТГ)).

Районні лікарні у Львівській області:

1.КНП «Кам`янка-Бузька центральна районна лікарня»

2. КНП "Стебницька міська лікарня" Дрогобицької міської ради

3. КНП "Стрийська центральна міська лікарня"

4. КНП Яворівської районної ради Львівської області "Яворівська центральна районна лікарня"

5. КНП Сокальської районної ради Львівської області "Сокальська центральна районна лікарня"

6. КНП Рудківська лікарня Рудківської міської ради