Перші змагання на новозбудованому майданчику

У четвер, 12 жовтня, на міні-футбольному полі відбулися перші змагання між командами учнів 2005–2007 років народження загальноосвітніх шкіл І–ІІІ ступенів Перемишлянського району. У змаганнях взяли участь 4 команди району:

• ОЗНЗ Бібрської ЗОШ І–ІІІ ступенів імені Уляни Кравченко,
  • Великоглібовицька ЗОШ І–ІІІ ступенів імені Юліана Головінського,
  • ОЗНЗ Перемишлянська ЗОШ І–ІІІ ступенів імені Омеляна Ковча,
  • ОЗНЗ Перемишлянська школа-гімназія I–ІІІ ступенів.

У надзвичайно захоплюючій і запеклій боротьбі перемогу у всіх трьох матчах здобула команда нашої школи (тренер Баб’як І. І.), забивши 10 голів супротивникам, при цьому залишивши «сухими» свої ворота. Срібними і бронзовими призерами стали відповідно Перемишлянська ЗОШ ім. О. Ковча та Перемишлянська школа-гімназія. Почесне 4-е місце зайняла команда Великоглібовицької ЗОШ ім. Ю. Головінського.

Кращим гравцем турніру визнано вихованця Бібрської ЗОШ Сваху Назара.

Вітаємо наших юних футболістів з перемогою і бажаємо їм нових успіхів у їхній спортивній кар’єрі.

Вчитель фізичної культури Ануфрієв Олександр.