ПЕРША СЕСІЯ

У вівторок, 8 січня, у Народному домі м. Бібрки відбулась перша сесія VII-го демократичного скликання Бібрської міської ради.

Свою роботу депутати розпочали зі спільної молитви з отцями Миколою та Зеновієм.

Також перед початком засідання присутніх привітали волонтери «Хресної дороги» - вони завітали із благодійним вертепом.

На початку сесії заступник голови Бібрської міської виборчої комісії Ольга Шелепун оголосила результати виборів депутатів та Бібрського міського голови.

Секретарем Бібрської міської ради обрали Ігоря Стаха (21 голос «за»).

Було затверджено склад п’яти постійних комісій Бібрської міської ради. Рішення про Регламент міської ради депутати прийняли за основу.

Також на сесії обрали заступників Бібрського міського голови: з гуманітарних питань – Оксану Довгаль (одноголосно), з фінансово-економічних питань Ореста Шуліковського (одноголосно).

Утворено виконавчий комітет Бібрської міської ради VII-го демократичного скликання та затверджено його склад.

Затверджено структуру та загальну чисельність апарату Бібрської міської ради ради.

Ухвалено рішення про початок реорганізації Великоглібовицької, Ланівської, Свірзької , Стрілківської та Романівської сільських рад шляхом приєднання до Бібрської міської ради.

Депутати обговорили та ухвалили рішення про реєстрацію офіційного вісника та офіційного сайту громади та затвердили розмір кошторисної заробітної плати при здійсненні будівництва (для укладання кошторисів на 2019-й рік при подачі на конкурс мікропроектів та інші конкурси).

Це пленарне засідання стало знаковим  у плані  повернення до  історичної  справедливості: Бібрка, яка цьогоріч святкуватиме 550-річчя Маґдебурзького права,  стала центром  громади, як колись була центром Бібрецького повіту.

Попереду  в  народних обранців—нелегка праця на благо громади.