Передача в оренду нежитлового приміщення

Оголошення про намір передачі в оренду нежитлового приміщення у м.Бібрка

Виконавчий комітет Бібрської міської ради повідомляє, що відповідно до рішення Бібрської міської ради «Про передачу в оренду нежитлового приміщення по вул.Тарнавського, 16 у м.Бібрка» від 27.07.2018 р. № 1257, керуючись Законом України «Про оренду державного та комунального майна», Порядком проведення конкурсу на право оренди державного майна, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 31.08.2011 року №906, Положенням про порядок передачі в оренду об’єктів комунальної власності територіальної громади Бібрської міської ради, затвердженого рішенням Бібрської міської ради від 09.09.2016 року № 341, оголошує про намір передати в оренду нежитлове приміщення, що знаходиться у власності Бібрської міської ради.

Місце розташування об’єкта оренди: м.Бібрка, вул. Тарнавського, 16

Характеристика об’єкта: нежитлове приміщення площею 15,4 кв. м

Термін оренди: 5 років

Протягом 10 робочих днів після розміщення оголошення виконавчий комітет Бібрської міської ради приймає заяви про оренду відповідного майна.

До заяви необхідно надати:

— юридичними особами — нотаріально засвідчені копії установчих документів, витяг, що підтверджує державну реєстрацію юридичної особи в Єдиному державному реєстрі підприємств та організацій України, копії довідки органу Державного комітету статистики України про включення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб і фізичних осіб-підприємців України, документа, що підтверджує право підпису особи, яка укладає договір, для неприбуткових організацій — завірені копії документів про внесення до реєстру неприбуткових організацій та установ;

— фізичними особами —витяг, що підтверджує їх державну реєстрацію як суб’єктів підприємницької діяльності та довідки органу Державної податкової адміністрації України про взяття на облік як платника податків (за наявності), засвідчені копії паспорта, довідки про одержання ідентифікаційного коду;.

У разі подання заяви, оформленої з порушеннями вищенаведених вимог, або надання в неповному обсязі документів, виконавчий комітет Бібрської міської ради в 10-денний термін з дня її реєстрації знімає заяву з розгляду, про що повідомляє заявника.

Заява та документи надаються до виконавчого комітету Бібрської міської ради за адресою: м. Бібрка, вул.Тарнавського, 22.

Кінцевий термін надання документів — 15.08.2018 р. до 16.00 год.

Виконавчий комітет Бібрської міської ради