Оснащення кабінетів початкової школи Бібреччини

У 2019р. придбано оснащення кабінетів початкової школи  1 клас НУШ у

Бібрському ОЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Уляни Кравченко за рахунок субвенції на забезпечення якісної  сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа», на загальну суму  285, 229 тис.грн.

У 2019р. придбано оснащення кабінетів початкової школи  1 клас НУШ у ЗЗСО І-ІІ ст. с. Глібовичі за рахунок субвенції на забезпечення якісної  сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа», на загальну суму  33, 983 тис.грн.

У 2019р. придбано оснащення кабінетів початкової школи  1 клас НУШ у ЗЗСО І-ІІІ ст. с. Романів за рахунок субвенції на забезпечення якісної  сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа», на загальну суму  24, 569 тис.грн. У 2019р. придбано оснащення кабінетів початкової школи  1 клас НУШ у

ЗЗСО І-ІІІ ст. с. Свірж за рахунок субвенції на забезпечення якісної  сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа», на загальну суму  42, 562 тис.грн.

У 2019р. придбано оснащення кабінетів початкової школи  1 клас НУШ у ЗЗСО І-ІІ ст. с. Стоки за рахунок субвенції на забезпечення якісної  сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа», на загальну суму  13, 265 тис.грн.

У 2019р. придбано оснащення кабінетів початкової школи  1 клас НУШ у Великоглібовицького ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. Юліана Головінського за рахунок субвенції на забезпечення якісної  сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа», на загальну суму  83, 810 тис.грн.

Відділ освіти Бібрської міської ради