Оперативні заходи Головного управління Держпродспоживслужби

Оперативні заходи Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області сприяли поверненню споживачам області 71,4 млн. грн. плати за тепло.

Враховуючи, що урядом було прийнято постанову Кабінету міністрів України від 24.12.2019 р. № 1082 «Деякі питання нарахування (визначення) плати за теплову енергію та послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води для споживачів у зв’язку із зміною ціни природного газу», Головним управлінням Держпродспоживслужби у Львівській області було наголошено теплопостачальним підприємствам області та органам місцевого самоврядування на необхідності забезпечення з грудня 2019 року перерахунку розміру нарахувань за теплову енергію, послуги з централізованого постачання, централізованого постачання гарячої води споживачам, у зв’язку зі зміною для них ціни природного газу протягом опалювального періоду 2019/2020 рр., шляхом приведення застосування тарифів відповідно до вимог постанови КМУ від 24.12.2019 № 1082.

Так, у січні 2020 року, на виконання листів Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області, 11 теплокомуненерго області проінформували про проведення перерахунків споживачам плати за тепло, спожите у грудні 2019 року на суму в розмірі 71,4 млн. грн., чим забезпечено реалізацію на території області постанови уряду, щодо зменшення сум у платіжках за опалення та гарячу воду.

Слід зазначити, що відповідно до постанови Кабінету міністрів України від 24.12.2019 № 1082, теплопостачальним підприємствам наголошено на необхідності проведення аналогічних перерахунків і в подальшому – щомісячно протягом опалювального періоду 2019/2020 рр.

Відділ контролю за регульованими цінами Головного управління Держспоживслужби у Львівській області