НОВИНИ З БУДИНКУ ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ М. БІБРКИ

Позашкільна освіта – це не лише додаткова освіта та виховання, активне дозвілля і трудова підготовка учнів, а й система пошуку, розвитку, підтримки юних талантів та обдарувань,  формування у такий спосіб творчої еліти в різних галузях діяльності (від техніки, мистецтва, ремесел до суспільної та підприємницької діяльності).  Позашкільні установи мають яскраво виражену специфіку впливу на особистість дитини. Передусім, це добровільність і право вибору занять, різноманітність і альтернативність спілкування як з однолітками, так і з педагогами, керівниками гуртків, вибір за інтересами та захопленнями, унікальні можливості щодо інтелектуального та творчого становлення.

Діти вибирають гуртки за інтересами. Особливо їм до вподоби гуртки художньо-естетичного напрямку (вокальний, танцювальний, театральний). Із задоволенням  відвідують гуртки декоративно-ужиткового виду мистецтва (виготовлення подарунків, листівок, витинанки, паперової пластики). У позашкільному закладі  Бібрки діє студія ранньо-естетичного виховання, де займаються  діти віком від чотирьох років. Маленькі вихованці займаються ритмікою, співом, англійською, малюють фарбами, ліплять з пластиліну, витинають.  Зараз заклад працює над відкриттям нових гуртків, які б дітям дали знання для подальшого застосування в житті ( плетіння коси,  ткацтво, інтелектуального дозвілля тістопластика (розвиток моторики рук у дітей дошкільного віку).

Наше завдання – створення належних умов праці для дітей, для керівників гуртків. Для цього ми подали на обласний конкурс проект «Капітальний ремонт  прибудинкової території Будинку дитячої та юнацької творчості». Взяли участь у міському конкурсі мікропроектів на придбання оргтехніки.     Особливих умов потребує заняття танцювального гуртка. Це відповідно оснащена танцювальна зала. Для цього потрібні дзеркала,  хореографічні станки, дерев’яне покриття підлоги. Хочеться подякувати міському голові за допомогу в покращенні умов для творчої діяльності вихованців у БДЮТ м. Бібрки. Зараз за кошти Бібрської міської ради встановлюється дерев’яне покриття в залі для заняття танцями. Ремонтні роботи виконує приватне підприємство «ЮЕМСІ ХОЛДИНГ», директором якого є Пильний І.П.

Ми вдячні міському голові Р. Гринусу, Ю. Федущаку  за значний внесок у розвиток матеріально-технічної бази позашкільного закладу . Адже від того, як ми сьогодні виховаємо наших дітей, залежить те, якою завтра буде наша держава.

Керівник БДЮТ Віра Худа