Нові послуги, які надаватиме Виконавчий комітет Бібрської міської ради

Як і було обіняцо, Виконавчий комітет Бібрсьої міської ради збільшує кількість і якість послуг. З 4 квітня всі мешканці, які проживають на території Бібрської міської ради зможуть отримувати частину послуг міграційної служби, які раніше надавались в районному центрі, а саме:

• реєстрація місця проживання;
  • реєстрація місця перебування;
  • зняття з реєстрації місця проживання.

Більш детальна інформація про надання даних послуг, перелік потрібних документів, графік надання, термін виконання та оплату послуг дізнавайтесь на сайті www.bibrka-rada.gov.ua в рубриці послуги–виконавчий комітет

Зроблено ще один крок наближення послуг до громадян, що проживають на території Бібрської міської ради

Триває посилена робота над впровадженням нових послуг, про що буде повідомлятись в місцевих засобах інформації!