Нові послуги ЦНАПу Виконавчого комітету Бібсрської міської ради

Раді Вам повідомити, що з 1 січня 2022 року Центр надання адміністративних послуг Виконавчого комітету Бібрської міської ради поповнився новими послугами, а саме:

• Надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку з відомостями про речові права на земельну ділянку, їх обтяження, одержаними в порядку інформаційної взаємодії з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно. (адміністративний збір – 180,00 грн.)
  • Надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі витягу з Державного земельного кадастру. (адміністративний збір – 120,00 грн.)

Витяги можна отримати в ЦНАПі Виконавчого комітету Бібрської міської ради у м.Бібрка, вул. Тарнавського, 22 за наявності наступних документів:

• Державний акт на земельну ділянку або свідоцтво про право власності на земельну ділянку чи договір оренди земельної ділянки;
  • Копія паспорту та ідентифікаційного коду власника земельної ділянки;
  • Нотаріальне доручення від власника земельної ділянки (якщо звертається не власник).

Термін видачі Витягу становить 1 робочий день.

Інформаційні та технологічні картки послуг

Зроблено ще один крок для покращення якості та збільшення послуг для мешканців нашої громади.

ЦНАП. Ми створенні та працюємо для Вас.