НОВЕ ВУЛИЧНЕ ОСВІТЛЕННЯ НА вул. ГРУШЕВСЬКОГО

Зовнішнє освітлення міста є важливою та невід'ємною складовою інфраструктури міста. Правильно спроектоване освітлення площ і вулиць – це комфорт і безпека людей в темний час доби. Різке зростання інтенсивності руху на дорогах і вулицях створили додаткові проблеми щодо безаварійного переміщення автотранспорту. Відповідно, зросли норми освітленості вулиць. Враховуючи нинішній стан зовнішнього освітлення, необхідно визнати, що він, за невеликим винятком, є незадовільним. 
Тривалий час роботи вуличних світильників та постійне збільшення їх кількості зумовлює постійне зростання витрат електроенергії, а відповідно, і фінансових витрат. Тому заощадження енергоресурсів, особливо щодо зовнішнього освітлення, є однією із основних турбот комунальних служб.

Цього тижня в нашому місті закінчилась заміна ламп вуличного освітлення на сучасні світлодіодні ліхтарі по вулиці Грушевського. Роботи виконано силами КП "Рідне місто". Більшість робіт виконав електромонтер Михайло Бучковський. Завдяки його сумлінній праці та професійній майстерності нову лінію вуличного освітлення та нові ліхтарі вдалося встановити якісно та оперативно.

Кошти на закупівлю матеріалів виділено з міського бюджету.

Роботи з реконструкції зовнішнього освітлення вулиць міста триватимуть і надалі.

Адміністрація КП «Рідне місто»