Шановні мешканці громади!

Цієї неділі ми відзначаємо одне з найбільших християнських свят – Свято Пресвятої Трійці, або День Зіслання Святого Духа. Величне свято Трійці символізує сходження Святого Духа до апостолів. Традиційно цей день вважається початком історії церкви, коли Господь відкрив апостолам повноту своєї слави у триєдності Бога-Отця, Бога-Сина i Святого Духа.

Вітаю Вас зі святом! Нехай у Ваші домівки приходить мир та Божа благодать, а серця наповнюються добром та любов’ю, почуттям надії і впевненості в завтрашньому дні.

Нехай Господь зішле на нашу Україну мир, спокій та добро! Бажаю зустріти цей величний і радісний день з добрими надіями, світлими помислами та добрими справами, з вірою та любов’ю до ближнього.

З повагою Бібрський міський

голова Роман Гринус