Наше місто – це ми

Закликаємо небайдужих мешканців громади долучитися до обласних програм та конкурсів.

Інформуємо, що зараз триває прийом заявок на обласний конкурс місцевого розвитку 2018 (конкурс мікропроектів). Подавати заявки можуть органи самоорганізації населення, громадські організації, благодійні фонди, ініціативні групи, органи місцевого самоврядування. Є такі пріоритети: школи, заклади дошкільної освіти, охорона здоров’я, культура, вуличне освітлення, екологічні проекти, інші пріоритети. Суть Програми: участь громадських організацій, ініціативних груп, активу громад у реалізації проектів місцевого розвитку за рахунок субвенції обласного бюджету місцевим бюджетам. Детальніша інформація на сайті Львівської облради (рішення № 542 від 25.10.2017р.).

Також інформуємо, що завдяки участі в цьому конкурсі за останні 2 роки було зроблено ремонт 2-х кімнат у Народному домі, відремонтовано огорожу в ДНЗ «Сонечко», відремонтовано фасади й дах у 2-му корпусі музичної школи, замінено 42 вікна у Бібрській райлікарні.

Також департамент з питань культури, національностей та релігій Львівської облдержадміністрації в межах Комплексної програми розвитку культури Львівщини на 2018-2020 роки оголошує 6 конкурсів за різними напрямками для отримання фінансової підтримки з обласного бюджету. Подати документи можна в період з 15 січня до 28 лютого. Детальніше на сайті Львівської облдержадміністрації за лінком: http://loda.gov.ua/news?id=33045

Також інформуємо, що незабаром Бірська міська рада оголосить міський конкурс мікропроектів. Детальніша інформація про це буде в наступному числі газети.

Не словами, а ділом доводьмо любов до нашої громади!

Виконавчий комітет Бібрської міської ради