Набір представників громадських об’єднань із питань захисту інтересів громадян у сфері охорони здоров’я або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності

Оголошення

Виконавчий комітет Бібрської міської ради оголошує набір представників громадських об’єднань із питань захисту інтересів громадян у сфері охорони здоров’я та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності (за умови реєстрації таких громадських об’єднань не менше як за два роки до дати прийняття рішення про проведення Конкурсу) та/або незалежних експертів у сфері охорони здоров’я до складу конкурсної комісії Конкурсу на зайняття посади директора комунального закладу охорони здоров’я КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Бібрської міської ради відповідно до рішення виконавчого комітету Бібрської міської ради від 17.12. 2020 р. №267. Громадським об’єднанням  подати виконавчому комітету Бібрської міської ради такі документи:

• Копію статуту громадського об’єднання;
  • Копію свідоцтва про реєстрацію громадського об’єднання;
  • Документ від громадського об’єднання про делегування 4 кандидатів для відбору з метою участі одного з кандидатів у роботі конкурсної комісії;
  • Персональна згода кандидатів на участь у засіданнях комісії.
  • Контактні дані кандидатів (телефон, електронна адреса).

Документи подавати до 15.01. 2021 року на електронну адресу Бібрської міської ради bibrka.rada@gmail.com.

Виконавчий комітет Бібрської міської ради

БІБРСЬКА МІСЬКА РАДА

Перемишлянського району Львівської області

17.12.2020 р.

Про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Бібрської міської ради

У зв’язку з виникненням вакантної посади директора Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Бібрської міської ради, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я» від 27.12.2017 р. №1094 із змінами внесеними згідно з Постановами Кабінету Міністрів України №316 від 25.04.2018 року та №637 від 22.07.2020 року, рішення сесії Бібрської міської ради від 08.02.2019 року №60 «Про створення комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Бібрської міської ради, керуючись ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ВИРІШИВ:

1. Провести конкурс на заміщення вакантної посади директора Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Бібрської міської ради.
  2. Сформувати персональний склад конкурсної комісії на проведення конкурсного добору на посаду директора Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Бібрської міської ради.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника Бібрського міського голови О.В.Довгаль.

Бібрський міський голова Гринус Р.Я.