Набір кандидатів до резерву служби цивільного захисту

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН!!!!!!

Відповідно до постанови КМУ від 11 липня 2013 року №593 «Про затвердження Положення про порядок проходження служби цивільного захисту особами рядового і начальницького складу»  Перемишлянський РС ГУ ДСНС України у Львівській області проводить набір кандидатів для зарахування громадян у добровільному порядку до резерву служби цивільного захисту, для заміщення вакантних посад рядового та молодшого начальницького складу, а також середнього начальницького складу, а саме:

- осіб рядового і начальницького складу, які звільняються із служби в запас Збройних Сил;

- військовозобов’язаних, які здобули освіту у закладах освіти цивільного захисту;

- військовозобов’язаних, які звільнилися з військової служби у запас.

Під час проходження служби у резерві служби цивільного захисту особи рядового та молодшого, а також середнього начальницького складу перебувають на спеціальному обліку ДСНС України - протягом строку дії контракту. Під час оголошення мобілізації(в тому числі цільової) громадянам, які перебувають на військовому обліку до лав Збройних сил України у зв'язку з воєнним, військовим станом, також настанням бойових дій, дані особи до мобілізації не залучаються та не беруть участь у бойових діях, а проходять службу на відповідних посадах пожежно-рятувального підрозділу.

Для детальної інформації усім бажаючим проходити службу у резерві служби цивільного захисту звертатись за адресою Львівська обл., м. Перемишляни, вул. Галицька, 79а.