На сесії Бібрської міської ради

10 лютого  в  конференц-залі  Бібрської міської ради відбулось засідання  ХІІ–ої сесії  Бібрської міської ради VII демократичного скликання. На цьому засіданні затверджено звіт із виконання бюджету Бібрської міської ради за 2016 рік,  розпорядження про внесення річних змін до бюджету Бібрської міської ради на 2016 рік, містобудівну документацію, Програму природоохоронних заходів на території Бібрської міської ради на 2017-2020 роки,  тарифи на послуги з водопостачання та  водовідведення  для КП «Бібрський комунальник», а також розглянуто понад 70 заяв громадян та організацій на отримання земельних ділянок.

Зокрема, рішенням ради затверджено звіт про виконання бюджету Бібрської міської ради за 2016 рік за доходами в сумі 9 143 283 грн. та видатками в сумі  8 927 181 грн. з перевищенням доходів над видатками в сумі 216 102 грн. Затверджено містобудівну документацію «Детальний план території ділянки орієнтовною площею 0,05 га для розміщення і подальшої експлуатації АЗГП (автогазозаправного пункту) для торгівлі вуглеводневим газом типу СПТБ (пропан-бутан автомобільний) у м. Бібрці  по вул.Львівській біля АЗС ТзОВ «Лайк-сіті» та «Детальний план території багатоквартирної житлової забудови у кварталі вулиць Уляни Кравченко, Обширна в м.Бібрка» та надано виконавчому комітету Бібрської міської ради дозвіл на виготовлення проекту відведення земельних ділянок. Це продовження процедури надання земельних ділянок для будівництва газової заправки і кварталу багатоквартирної житлової забудови у м.Бібрка. Бібрська міська рада своїм рішенням також затвердила тарифи на послуги з водопостачання та  водовідведення  для КП «Бібрський комунальник», водночас передбачивши часткову компенсацію тарифів із міського бюджету.  Більшість заяв громадян та організацій на отримання земельних ділянок на сесії задоволено. Особливо приємним є те, що понад двадцять учасників АТО отримали земельні ділянки під будівництво індивідуальних гаражів.

У різному виступив Тарас Шах з інформацією про Гриця Пісецького та інших видатних постатей, які є частиною історії Бібрки. Також на засіданні обговорювали проблеми і перспективи Бібрської районної лікарні та госпітального округу, можливості допомоги  лікарні та співпраці між лікарнею та Бібрською міською радою.

Секретар Бібрської міської ради Надія Федущак