НА ХХІV-й СЕСІЇ БІБРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

27 липня  в  конференц-залі  Бібрської міської ради відбулось засідання  ХХІV–ої сесії  Бібрської міської ради VII демократичного скликання. На цьому засіданні внесено річні зміни до бюджету Бібрської міської ради на 2018 рік. Також радою ухвалено рішення «Про добровільне об’єднання територіальних громад», яке є завершальним  у процесі об’єднання. Рада проголосувала за внесення будівлі кінотеатру до переліку об’єктів комунальної власності Бібрської  міської ради, які підлягають приватизації у 2018 році. Процес приватизації  комунальної власності був зупинений на деякий час у зв’язку з ухваленням нового закону та підготовкою підзаконних актів, тому тільки недавно розпочато процедуру продажу об’єктів комунальної власності (мала приватизація) через проведення електронних аукціонів.  Рада також звернулась до Перемишлянської районної ради про передачу приміщень Бібрської музичної школи у власність Бібрської міської ради,  а також своїм рішенням внесла доповнення до Положення про правила благоустрою  на території Бібрської міської ради у вигляді п. 16.7, який передбачає обов’язкове підписання договорів усіма (фізичними і юридичними особами) на вивезення твердих побутових відходів.

Рада також проголосувала за надання в оренду нежитлового приміщення по вул.Тарнавського, 16. Двом громадянам, які звернулись за матеріальною допомогою до Бібрської міської ради, рішенням сесії така допомога виділена. Також більшість із 130  заяв громадян отримали позитивні рішення на виготовлення або затвердження землевпорядної документації. Що особливо приємно, що  50 учасників бойових дій отримали остаточне рішення на отримання земельних ділянок під будівництво житла. Їм залишилось тільки зареєструвати право власності.

Секретар Бібрської міської ради      Надія Федущак