НА ХХV–й СЕСІЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Днями у конференц-залі  Бібрської міської ради відбулось засідання  ХХV–ої сесії  Бібрської міської ради VII демократичного скликання. На цьому засіданні внесено річні зміни до бюджету Бібрської міської ради на 2018 рік, затверджено Положення про порядок прийому іноземних делегацій, гостей міста та направлення делегацій Бібрської  міської ради, скасовано рішення  Бібрської міської ради  № 1253 та  № 1254  від 27.07.2018 р., внесено зміни  до рішення Бібрської міської ради № 1185  від 08.06.2018 р., що стосуються введення податку на землю для ведення лісового господарства і пов’язаних  з ним послуг, затверджено Порядок оприлюднення  інформації про діяльність комунальних підприємств Бібрської  міської ради, внесено зміни до складу виконавчого комітету Бібрської міської ради, розглянуто  заяви громадян на отримання матеріальної допомоги. 

Внесенням річних змін до бюджету Бібрська міська рада виділила з бюджету міста 70 тисяч гривень на преміювання працівників дошкільних навчальних закладів м.Бібрка та с . Шпильчина до Всеукраїнського дня дошкілля.  Своїм рішеннями рада скасувала рішення  Бібрської міської ради  № 1253 та  № 1254  від 27.07.2018 р, що стосувались продажу кінотеатру. Це логічне продовження процедури скасування електронного аукціону з продажу об’єкта комунальної власності - будівлі кінотеатру.

Сімом громадянам, які звернулись за матеріальною допомогою до Бібрської міської ради, рішенням сесії така допомога виділена.

Через відсутність кворуму сесія зупинила свою роботу, не розглянувши земельних питань.

Наступне засідання ХХV–ої сесії  Бібрської міської ради VII демократичного скликання відбудеться  5 жовтня.

Секретар Бібрської міської ради Надія Федущак