Конкурс на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста

ОГОЛОШЕННЯ

Бібрська міська рада (юридична адреса: 81220, Львівська область, Перемишлянський район, м.Бібрка, вул. Тарнавського, 22, контактні телефони: (03263) 4-31-35, оголошує конкурс на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста виконавчого комітету Бібрської міської ради.

Вимоги до кандидатів:

• Громадянство України.
  • Наявність вищої освіти відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста.
  • Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 5 років.
  • Знання чинного законодавства, Закону України “Про соціальні послуги”, наказів Мінсоцполітики, Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо здійснення окремих виплат органами соціального захисту населення», Закону України «Про державну допомогу малозабезпеченим сім’ям», Закону України «Про державну допомогу сім’ям з дітьми», Закону України «Про державну соціальну допомогу особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю».
  • Вільне володіння державною мовою.
  • Вільне володіння персональним комп’ютером, знання основних програм роботи на комп’ютері.

Повинен знати. Конституцію України; закони України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про службу в органах місцевого самоврядування", "Про державну службу", інші закони України з питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування; укази та розпорядження Президента України, постанови Верховної Ради України, постанови та розпорядження Кабінету Міністрів України, інші підзаконні нормативно-правові акти; правила внутрішнього трудового розпорядку; правила ділового етикету; правила охорони праці та протипожежної безпеки; Закон України “Про соціальні послуги”, Закон України «Про державну допомогу малозабезпеченим сім’ям», Закон України «Про державну допомогу сім’ям з дітьми», Закон України «Про державну соціальну допомогу особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю», накази Мінсоцполітики, Положення про призначення житлових субсидій, затверджене постановою КМУ № 848 від 21.10.1995 р. зі змінами, Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо здійснення окремих виплат органами соціального захисту населення».

Розміри та умови оплати праці встановлюються відповідно до Закону України «Про державну службу» та постанови Кабінету Міністрів України від 25.01.2018 року № 24 «Про впорядкування структури заробітної плати працівників державних органів, судів, органів та установ системи правосуддя у 2018 році».

Перелік питань для іспиту та інша інформація щодо проведення конкурсу надається секретарем конкурсної комісії.

Документи подаються за адресою: м. Бібрка, вул. Тарнавського, 22 Бібрська міська рада (протягом 15 календарних днів із дня опублікування оголошення про проведення конкурсу).

Особи, які бажають узяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії міської ради такі документи:

1. Заява про участь у конкурсі;
  2. Заповнена особова картка з відповідними додатками;
  3. Дві фотокартки розміром 4 х 6 см;
  4. Копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
  5. Декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2019 рік;
  6. Копія паспорта громадянина України (ідентифікаційного коду);
  7. Копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);
  8. Заява про проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади»;

Секретар конкурсної комісії повідомляє кандидатів про місце і час проведення іспиту.

Секретар конкурсної комісії С.З. Охримович