Конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста служби у справах дітей Бібрської міської ради

ОГОЛОШЕННЯ

Бібрська міська рада (юридична адреса: 81220, Львівська область, Перемишлянський район, м.Бібрка, вул. Тарнавського, 22, контактні телефони: (03263) 4-31-35) оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста служби у справах дітей Бібрської міської ради.

Вимоги до кандидатів:

• Громадянство України.
  • Наявність вищої освіти відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста.
  • Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років.
  • Знання чинного законодавства, інших актів законодавства України про службу у справах дітей.
  • Вільне володіння державною мовою.
  • Вільне володіння персональним комп’ютером, знання основних програм роботи на комп’ютері.

Повинен знати. Конституцію України; закони України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про службу в органах місцевого самоврядування", "Про державну службу", інші закони України з питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування; укази та розпорядження Президента України, постанови Верховної Ради України, постанови та розпорядження Кабінету Міністрів України, інші підзаконні нормативно-правові акти; правила внутрішнього трудового розпорядку; правила ділового етикету; правила охорони праці та протипожежної безпеки;

Закон України “Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей”;

Закон України “Про охорону дитинства”;

Закон України “Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування”.

Розміри та умови оплати праці встановлюються відповідно до Закону України «Про державну службу» та постанови Кабінету Міністрів України від 25.01.2018 № 24 «Про впорядкування структури заробітної плати працівників державних органів, судів, органів та установ системи правосуддя у 2018 році».

Перелік питань для іспиту та інша інформація щодо проведення конкурсу надається секретарем конкурсної комісії.

Документи подаються за адресою: м. Бібрка, вул. Тарнавського, 22 Бібрська міська рада (протягом 15 календарних днів із дня опублікування оголошення про проведення конкурсу).

Особи, які бажають узяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії міської ради такі документи:

1. Заява про участь у конкурсі;
  2. Заповнена особова картка з відповідними додатками;
  3. Дві фотокартки розміром 4 х 6 см;
  4. Копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
  5. Декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2018 рік;
  6. Копія паспорта громадянина України (ідентифікаційного коду);
  7. Копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);
  8. Заява про проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади»;

Секретар конкурсної комісії повідомляє кандидатів про місце і час проведення іспиту.

Секретар конкурсної комісії С.З. Охримович