КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО РІДНЕ МІСТО ІНФОРМУЄ

Щоденно проводиться прибирання та підмітання вулиць, очищення сміттєвих урн та вуличного сміття. Вище вказане очищення урн, хочу Вам сказати, справа не з легких. Зараз поясню, чому саме. У вуличних урнах у здоровому та культурному суспільстві лежать обгортки від цукерок та морозива, пляшки від води та напоїв та інше, що можна нести в руках на вулиці, споживаючи в їжу та втамовуючи спрагу, а відходи викидаються в урну. А в наших урнах є все, що тільки можна уявити та те, що не підлягає уяві. Не зважаючи на те, що побутове сміття з домогосподарств вивозиться за графіком спеціалізованим транспортом, наші мешканці виносять сміття з дому і викидають в урну. Викидають, як правило, в темну пору доби, щоб ніхто не бачив. Але це ж неправильно. Урни в нас не закритого типу, тому через ніч вуличні пси мають багато роботи: виймають, роздирають та розтягують вміст пакетів по всій території вулиці та парку. От і виходить, що зранку, ідучи на роботу, а особливо в неділю по дорозі до церкви, всі спостерігають не дуже приємну картину. Потім хитають головами і нарікають на комунальні служби, що ті нічого не роблять. А в прибиральників вулиць може бути хоч один вихідний? Чи, може, вони повинні працювати цілодобово без вихідних, так би мовити 24/7? І то, напевно, не встигали б прибрати в одному кінці вулиці, як в іншому вже насмітили.
Втомилася повторювати, що чисто не там де прибирають, а там, де не смітять. Одні «дуже мудрі» люди колись сказали, що якби не було сміття, то наші працівники отримували б зарплату ні за що. Повірте мені, що благоустрій міста складається не тільки з прибирання сміття. Роботи є багато і на кожний день.
Також працівники підприємства проводять покіс трави та чагарнику на території вулиць та парків м. Бібрки.
Окрім того, проводиться викошування трави та чагарнику на міському кладовищі. Прибираються території, вільні від поховань, та пішохідні алеї. Прохання до містян: на кладовищі коло могил Ваших родичів обкошуйте та прибирайте власними силами. Викошену траву та бур`ян викидайте у сміттєві загорожі, а не в металеві баки.
Було освітлено територію ігрового майданчика по вул. Птахівнича, наступний у черзі ігровий майданчик по вул. Лесі Українки. Проведено встановлення ліхтарів вуличного освітлення по вул. Винниченка, вул. Лисенка та вул. Галицькій, замість розбитого під час аварії. Проводиться заміна лампочок вуличного освітлення, які вийшли з ладу (особливо під час останньої грози).
Також прошу містян повідомляти мерію та КП про факти нищення міського майна. Зараз такі випадки почастішали. Нещодавно вандали пошкодили навіть туалет на кладовищі.


З повагою директор
КП "Рідне місто" О. Боднар