ХТО ДБАЄ, ТОЙ І МАЄ. ПРО ПЕРШИЙ МІСЬКИЙ КОНКУРС МІКРОПРОЕКТІВ

У вівторок, 24 квітня, відбулося засідання конкурсної комісії з відбору переможців у міському конкурсі мікропроектів. Для уникнення особистісного впливу кожен проект оцінювали три незалежні експерти. До уваги брався усереднений результат. Зважаючи на виділену депутатами БМР суму 300 тис. грн. для співфінансування, переможцями було визначено дев’ять проектів, зокрема:

· «Придбання світлового обладнання для Народного дому» - 29 балів

· «Благоустрій території вул. Уляни Кравченко (під будівництво гаражів)» - 27 балів

· «Ремонт кімнати учбового класу художнього відділу в музичній школі м.Бібрки» - 26,1 бала

· «Благоустрій території (встановлення спортивного обладнання с.Шпильчино)» - 25,2 бала

· «Благоустрій території, встановлення двох лав запасних на стадіоні м.Бібрка» - 24,4 бала

· «Закупівля медичного пристрою  - напівавтоматичного зовнішнього дефібрилятора» - 23,3 бала

· «Встановлення дитячого ігрового комплексу «Три башти» по вул. Уляни Кравченко» - 23,3 бала

· «Чиста вода» (с.Малі Ланки)» - 21,1 бала;

. «Влаштування майданчика з тренажерним обладнанням по вул. Шевченка» - 19,2 бала

· «Закупівля інвентарю для облаштування дитячої ігрової зони» - 17,7 бала.

Щодо проектів, що не увійшли до числа переможців: комісія ухвалила рішення звернутися до депутатів Бібрської міської ради з проханням виділити ще 216 тис. грн на їх дофінансування, адже всі проекти є потрібними для громади, цікавими та якісно підготовленими. Тож сподіваємось на їхню реалізацію у другому півріччі.

До відома переможців конкурсу: заявлений фінансовий внесок необхідно підтвердити фактично до 1 червня цього року. У разі, якщо внесок не буде підтверджено, проект не отримає співфінансування— і переможцем автоматично стане наступний за рейтингом проект. Тож комісія просить не зволікати.

Щиро радий такій активності мешканців. Разом ми сила!

Бібрський міський голова Роман Гринус