ХХ-та сесія Бібрської міської ради VII демократичного скликання

Оголошення

16 лютого 2018 р. о 17.00 год. у конференц-залі Бібрської міської ради відбудеться ХХ–а сесія Бібрської міської ради VII демократичного скликання.

ПРОЕКТ ПОРЯДКУ ДЕННОГО

XХ-ї сесії Бібрської міської ради VІІ демократичного скликання від 16.02.2018 р.

1. Про затвердження звіту з виконання бюджету Бібрської міської ради за 2017 рік
  1.  Про затвердження розпоряджень про внесення річних змін до бюджету Бібрської міської ради на 2017 рік.
  1. Про внесення річних змін до бюджету Бібрської міської ради на 2018 рік
  1. Про внесення змін до кількісного та персонального складу виконавчого комітету Бібрської міської ради VII скликання
  1. Про затвердження плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік
  1. Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами на території Бібрської міської ради.
  1. Розгляд заяв.
  1. Різне.