Керівників Миколаївського та Перемишлянського районів оберуть на відкритому конкурсі

Львівська облдержадміністрація оголошує відбір кандидатів на посади голів Миколаївської та Перемишлянської районних державних адміністрацій. Документи від претендентів у керівники цих районів прийматимуться до 29 березня 2016 року.

 

У відборі можуть взяти участь особи, які:

- є громадянами України;

- не досягли встановленого граничного віку перебування на державній службі (65 років);

- мають вищу освіту (освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліст, магістр);

- мають загальний трудовий стаж роботи не менше 5 років.

Не допускатимуться до участі у конкурсі кандидати, щодо яких встановлені обмеження законами України "Про державну службу", "Про запобігання корупції" та "Про очищення влади".

Відбір нових голів РДА відбуватиметься у кілька етапів. Спершу претенденти на ці посади повинні подати Комісії з попереднього відбору наступні документи:

- заяву та згоду на обробку персональних даних (зразок заяви);

- аплікаційну форму (аплікаційна форма);

- копії документів про вищу освіту (із додатками до диплому);

- копію паспорта громадянина України;

- копію трудової книжки.

За результатами розгляду кандидати на посади голів районних державних адміністрацій допускаються до проведення тестування. Ті з них, які успішно пройшли тести, запрошуються на співбесіду, після якої Комісія з попереднього відбору затверджує список кандидатів, які можуть бути рекомендовані для призначення головою РДА.

Контакти: відділ кадрової роботи та нагород апарату облдержадміністрації, тел. (032) 2999-119, 2999-597, 2999-492, email: kadryvd@loda.gov.ua. (м. Львів, вул. Винниченка, 18, каб. 232, 245).

Детально із порядком попереднього відбору кандидатів на посади голів районних державних адміністрацій Львівської області можна ознайомитись за посиланням: 

/upload/users_files/1/upload/Documets/Rozp_852_poryadok.doc.

З матеріалів сайту http://www.loda.gov.ua/news?id=20624#.VugWi2VbRnQ.facebook