Капітальний ремонт системи опалення з заходами енергозбереження у Великоглібовицькому ліцеї ім.Юліана Головінського Львівського району Львівської області

Обгрунтування 

технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

«ДК 021:2015 – 45453000-7 —Капітальний ремонт і реставрація 

«Капітальний ремонт системи опалення з заходами енергозбереження у Великоглібовицькому ліцеї ім.Юліана Головінського Львівського району Львівської області».

  1. Підстава для публікації обґрунтування: постанова Кабінету Міністрів України від 16.12.2020 № 1266 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 01.08.2013 № 631 і від 11.10.2016 «710, постанови Кабінету Міністрів України від 11.10.2016 р № 710 «Про ефективне використання бюджетних коштів» зі змінами.
  2. Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб- підприємців та громадських формувань, його категорій: Відділ освіти  виконавчого комітету Бібрської міської ради Львівського району Львівської області ;вул.Уляни Кравченко,2 ; код за ЄДРПОУ-42941040;
  3. Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначитися стосовно кожного лота): «Капітальний ремонт системи опалення з заходами енергозбереження у Великоглібовицькому ліцеї ім.Юліана Головінського Львівського району Львівської області».,
  4. Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-05-26-011543-a 
  5. Вид процедури: відкриті торги з особливостями.
  6. Обгрунтування технічних та якісних характеристик  предмета закупівлі: Необхідність в проведені капітального ремонту   системи опалення з заходами енергозбереження у Великоглібовицькому ліцеї ім.Юліана Головінського через аварійний стан системи опалення, що призводить до великих тепловтрат.Такий стан тепломережі у Великоглібовицькому ліцеї ім.Юліана Головінського ставить під загрозу початок опалювального  наступного сезону  у даному навчальному закладі.
  7. Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі здійснено на підставі затвердженого дефектного акту Капітальний ремонт системи опалення з заходами енергозбереження у Великоглібовицькому ліцеї ім. Юліана Головінського Львівського району Львівської області, за адресою: с.Великі Глібовичі, вул.Шкільна,1 Львівського району Львівської області.

При проведенні капітальних робіт виконавець повинен виконувати заходи, що забезпечують дотримання правил техніки безпеки у відповідності із Законом України  « Про охорону праці», інших чинних нормативних документів та актів з охорони праці та промислової безпеки у будівництві( при реконструкції, що передбачене  закупівлею), природоохоронного законодавства, державних будівельних норм (ДБН), правил безпечного зведення споруд, гігієнічних нормативів, санітарних правилі норм тощо.

Будівельні матеріали та вироби, які будуть використані виконавцем під час надання послуг з капітального ремонту мають відповідати основним вимогам, визначеним у Технічному  регламенті щодо споруд, в яких води застосовуються, зокрема, національним стандартам ДСТУ і гармонізованим європейськими ДСТУ Б EN, будівельним нормам та повинні бути промарковані національним знаком відповідності.

  1. Обгрунтування розміру бюджетного призначення: розмір бюджетного призначення, визначений відповідно до розрахунку кошторису на 2023р, становить 3388321,00грн. з ПДВ. 
  2. Очікувана вартість предмета закупівлі: визначена виходячи із бюджетних призначень та вартості капітального ремонт та , відповідно до Дефектного акту та (розрахована) методом порівняння ринкових цін.