Канікули - це великий початок

Дорога шкільна громадо! Сьогодні майже у всіх школах України пролунає Останній дзвоник, який сповістить про завершення 2017-2018 навчального року. Цей рік  запам'ятався кожному з вас чимось особливим: хтось здобув корисні навики, хтось визначився із майбутньою професією чи відшукав своє покликання, хтось знайшов нових друзів чи прочитав важливу книжку, а хтось навчився планувати роботу й ефективно використовувати свій час. Без сумніву, цей навчальний рік змінив і вас, і ваше життя. Тож нехай здобуте стане благодатним ґрунтом для духовного зростання, тією основою, що даватиме можливість досягати успіхів не тільки в навчанні, а і в майбутній професійній діяльності.

Також пролунав Останній дзвінок і в музичній школі. Естетичне виховання дуже важливе з огляду формування характеру, розвитку здібностей і талантів. Цей навчальний рік допоміг вам  розкрити свій потенціал і більше наблизитися до своєї мрії.

Тож нехай канікули стануть для вас і періодом відпочинку, і часом самовдосконалення, і щасливою нагодою побути з родиною і друзями. Перед вами—багато нових можливостей, зустрічей і несподіванок.

Із найкращими побажаннями

Роман Гринус