IV позачергова сесія Бібрської міської ради VIII демократичного скликання

Оголошення

29 січня 2021 р. о 14:00 год. в Народному домі м. Бібрка відбудеться IV позачергова сесія Бібрської міської ради VIII демократичного скликання

ПРОЕКТ ПОРЯДКУ ДЕННОГО

IV позачергової сесії Бібрської міської ради VІIІ демократичного скликання

від 29.01.2021 року

1. Про внесення змін до персонального складу постійної комісії Бібрської міської ради з гуманітарних питань.
  2. Про внесення змін до рішення Бібрської міської ради № 2264 від 02 жовтня 2020 року.
  3. Про переведення ОЗЗСО І-ІІІ ступенів «Новострілищанський ліцей імені Миколи Лебедя» та його філій на обслуговування централізованою бухгалтерією відділу освіти виконавчого комітету Бібрської міської ради.
  4. Про зміну засновника, найменування Суходільського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Перемишлянської районної ради Львівської області та його філії та затвердження положення філії і статуту закладу освіти в новій редакції.
  5. Про припинення комунальної установи «Центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Новострілищанської селищної ради Львівської області.
  6. Про припинення Дошкільного навчального закладу «Веселка» з короткотривалим перебуванням дітей у с. Шпильчина.
  7. Про закриття групи «Сонечко» з короткотривалим перебуванням дітей у с. Під’ярків Дошкільного навчального закладу «Сонечко» м. Бібрка.
  8. Про вилучення з базової мережі публічних бібліотек Міністерства культури та інформаційної політики України та з ЕСМАР бібліотек КЗ «Публічна бібліотека Бібрської міської ради».
  9. Розгляд депутатських запитів.

Бібрський міський голова Гринус Р.Я.