III-я сесія Бібрської міської ради об'єднаної територіальної громади VII демократичного скликання

Оголошення

20 березня 2019 р. о 18.00 год. у конференц-залі Бібрської міської ради відбудеться IIІ–я сесія Бібрської міської ради об’єднаної територіальної громади VII демократичного скликання.

ПРОЕКТ ПОРЯДКУ ДЕННОГО

IІІ-ї сесії Бібрської міської ради VІІ демократичного скликання від 20.03.2019 р.

1. Про внесення змін до Бюджету Бібрської міської ради на 2019 рік.
  2. Про внесення змін до кількісного та персонального складу виконавчого комітету Бібрської міської ради.
  3. Про прийняття із спільної власності територіальних громад Перемишлянського району у власність Бібрської міської ради основних засобів, нематеріальних активів і інвентарю закладів та установ, що знаходяться на території Бібрської міської ради
  4. Про затвердження Передавальних актів сільських рад.
  5. Про затвердження Програми соціально-економічного розвитку Бібрської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік
  6. Про внесення змін до рішення Бібрської міської ради від 08.01.2019 р. № 10 «Про затвердження структури та загальної чисельності апарату Бібрської міської ради VІІ-го скликання та її виконавчих органів»
  7. Про затвердження Положень про цивільний захист на території Бібрської ОТГ.
  8. Про найменування новоутворених вулиць на території Бібрської міської ради ОТГ.
  9. Про приєднання дошкільної групи при ДНЗ «Дзвіночок» с.Коросно у приміщенні Під’ярківської ЗОШ І-ІІ ст. до НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст.- ДНЗ» с.Романів.
  10. Про приведення у відповідність статутних документів Великоглібовицького ЗЗСО.
  11. Розгляд заяв.
  12. Різне.