II сесія Бібрської міської ради ОТГ VII демократичного скликання

Оголошення

8 лютого 2019 р. о 17.00 год. у конференц-залі Бібрської міської ради відбудеться II–а сесія Бібрської міської ради об’єднаної територіальної громади VII демократичного скликання.

ПРОЕКТ ПОРЯДКУ ДЕННОГО

II–ї сесії Бібрської міської ради об’єднаної територіальної громади VII демократичного скликання від 08.02.2019 р.

1. Про припинення повноважень депутатів Бібрської міської ради VІІ скликання.
  2. Про визнання повноважень депутатів Бібрської міської ради VІІ скликання.
  3. Про внесення змін до персонального складу постійних комісій Бібрської міської ради.
  4. Про внесення змін до Бюджету Бібрської міської ради на 2019 рік.
  5. Про передачу земельних ділянок державної власності у комунальну власність.
  6. Про встановлення туристичного збору на території Бібрської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік
  7. Про внесення змін до рішення Бібрської міської ради від 08.06.2018 р. № 1189 «Про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку на 2019 рік».
  8. Про створення комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Бібрської міської ради.
  9. Про створення комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Бібрської міської ради.
  10. Про створення комунального закладу «Публічна бібліотека Бібрської міської ради».
  11. Про забезпечення виконання Бібрською міською радою повноважень у сфері державного контролю за дотриманням законодавства про працю та зайнятість населення.
  12. Про звернення до Перемишлянської районної ради про передачу основних засобів, нематеріальних активів і інвентарю закладів та установ, що знаходяться на території Бібрської міської ради зі спільної власності територіальних громад сіл та міст Перемишлянського району в комунальну власність Бібрської міської ради об’єднаної територіальної громади.
  13. Про державну реєстрацію відділу освіти Бібрської міської ради об’єднаної територіальної громади Перемишлянського району Львівської області.
  14. Про державну реєстрацію відділу культури, туризму, сім’ї, молоді, спорту та соціальної політики Бібрської міської ради об’єднаної територіальної громади Перемишлянського району Львівської області.
  15. Про розроблення Плану соціально-економічного розвитку Бібрської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік.
  16. Про розроблення Стратегічного плану розвитку Бібрської об’єднаної територіальної громади.
  17. Про відзначення 550 років з часу надання Магдебурзького права місту Бібрка.
  18. Про затвердження Положення про порядок передачі в оренду об’єктів комунальної власності Бібрської об’єднаної територіальної громади.
  19. Про затвердження розпорядження Бібрського міського голови.
  20. Розгляд заяв.
  21. Різне.