Громадські слухання щодо врахування громадських інтересів

Про проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів

Відповідно до рішень виконавчого комітету Бібрської міської ради № 1 і № 2  від 26.01.2018 року   та розпоряджень Бібрського міського голови   № 27  і    № 28  від  27.02.2018 р. 2 березня 2017 р.  о 15.00 год. у приміщенні Бібрської міської ради відбудуться  громадські слухання щодо проектів:

«Детальний план території земельної ділянки, на якій знаходиться  викуплена будівля (стара школа) приватного підприємства «Укрзапчастини» по вул. І.Франка № 3  в м. Бібрка Перемишлянського району, Львівської області»

«Детальний план території земельної ділянки, яка перебуває у власності Смика Дмитра Михайловича по зміні цільового призначення під придорожній сервіс за межами населеного пункту  в м.Бібрка по вул. Галицька, 162 «а», Перемишлянського району, Львівської області»

Виконавчий комітет Бібрської міської ради