Громадські слухання щодо Детального плану прибудинкової території багатоквартирного будинку ОСББ «Райок-Д

Повідомлення

про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації «Детальний план прибудинкової території багатоквартирного будинку ОСББ «Райок-Д» по вул. Галицька, 113  у м.Бібрка Перемишлянського району Львівської області»

Проект «Детальний план прибудинкової території багатоквартирного будинку ОСББ «Райок-Д» по вул. Галицька, 113  у м.Бібрка Перемишлянського району Львівської області» розроблений на замовлення виконавчого комітету Бібрської міської ради..

Підставою для розроблення вказаного проекту є рішення Бібрської міської ради     № 1152 від 26.06.2015 року «Про надання дозволу ОСББ «Райок-Д» на виготовлення містобудівної документації (детальний план прибудинкової території багатоквартирного житлового будинку в м.Бібрка по вул. Львівська» .

Планування проектованої території передбачає впорядкування ділянки площею  0,2821 га  прибудинкової території багатоквартирного житлового будинку. На проектованій ділянці  буде розташовано:

• Багатоквартирний житловий будинок малої поверховості;
  • Автостоянки;
  • Різного виду ігрові  та відпочинкові площадки;
  • Місце для смітників.

Проект Детального плану території  рекомендований виконавчим комітетом Бібрської міської ради для оприлюднення та винесення на громадське обговорення (рішення № 13 від 19.02.2019 р.).

Ознайомитися з проектом містобудівної документації «Детальний план прибудинкової території багатоквартирного будинку ОСББ «Райок-Д» по вул. Галицька, 113  у м.Бібрка Перемишлянського району Львівської області»  можна в приміщенні Бібрської міської ради за адресою: м. Бібрка, вул. Тарнавського, 22,  тел. 4-32-35; 4-31-35 (понеділок – п’ятниця, з 9.00 до 18.00, перерва з 13.00 до 14.00).

Пропозиції до зазначеного вище проекту подаються на ім’я міського голови у письмовій формі до 18 години 20 березня 2019 року за поштовою адресою: 81220,  м. Бібрка, вул. Тарнавського, 22.

Пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і мають бути обґрунтовані в межах відповідних законодавчих та нормативно-правових актів, будівельних норм, державних стандартів і правил.

Відповідальним за організацію розгляду пропозицій громадськості до вказаного проекту є керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Бібрської міської ради С.З.Охримович  (81220, м. Бібрка, вул. Тарнавського, 22, тел. 4-31-35) e-mail: bibrka.rada@gmail.com.

Виконавчий комітет Бібрської міської ради