Громадські слухання щодо бувшого господарського двору у с. Малі ланки

 

Повідомлення

про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації проекту «Детальний план території для будівництва та обслуговування будівель та споруд, що знаходяться на території бувшого  господарського двору і належить на праві власності  в с. Малі Ланки, Перемишлянського району, Львівської області»

 

             

      Проект «Детальний план території для будівництва та обслуговування будівель та споруд, що знаходяться на території бувшого  господарського двору і належить на праві власності  в с. Малі Ланки, Перемишлянського району, Львівської області» розроблений на замовлення виконавчого комітету Стрілківської сільської  ради.

    Підставою для розроблення вказаного проекту є рішення Стрілківської сільської  ради  № 313 і № 314 від 26.07.2017 року «Про надання дозволу на розроблення проекту детального плану» .

          В проекті опрацьовано планувальне  рішення використання та забудови території  площею  4,888 га, що складається з двох ділянок, на яких передбачається розташування:  

Ділянка 1:

1.Будівля корівника (до 50 голів)

2. Складська будівля

3. Адміністративно-офісна будівля

4. Контрольно-пропускний пункт

5. Силосні ями

6. Автостоянка на 11 м/м

7. Місце для смітників

Ділянка 2:

  1. Будівля корівника
  2. Складська будівля
  3. Адміністративно-офісна будівля
  4. Складська будівля
  5. Складська будівля
  6. Навіс
  7. Відкритий майданчик
  8. Силосні ями
  9. Контрольно-пропускний пункт
  10. Парковка на 22 м/м

              Існуюче цільове призначення земельної ділянки – колишня територія господарського двору. Зміна цільового призначення території – для розташування господарських, офісно-складських, адміністративно-офісних та виробничих будівель і споруд.

   Проект Детального плану території  рекомендований виконавчим комітетом Бібрської міської ради для оприлюднення та винесення на громадське обговорення (рішення № 15 від 19.02.2019 р.).

     Ознайомитися з проектом містобудівної документації «Детальний план території для будівництва та обслуговування будівель та споруд, що знаходяться на території бувшого  господарського двору і належить на праві власності  в с. Малі Ланки, Перемишлянського району, Львівської області»  можна в приміщенні Бібрської міської ради за адресою: м. Бібрка, вул. Тарнавського, 22,  тел. 4-32-35; 4-31-35 (понеділок – п’ятниця, з 9.00 до 18.00, перерва з 13.00 до 14.00).

     Пропозиції до зазначеного вище проекту подаються на ім’я міського голови у письмовій формі до 18 години 20 березня 2019 року за поштовою адресою: 81220,  м. Бібрка, вул. Тарнавського, 22.

        Відповідальним за організацію розгляду пропозицій громадськості до вказаного проекту є керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Бібрської міської ради С.З.Охримович  (81220, м. Бібрка, вул. Тарнавського, 22, тел. 4-31-35, e-mail: bibrka.rada@gmail.com).

 

Бібрський міський голова Р.Я.Гринус